Mačą starto penkete pradėjęs lietuvis nugalėtojams pelnė 5 taškus, po krepšiais atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dusyk suklydo ir išnaudojo 5 pražangų limitą. Per 37 žaidimo minutes Ž. Jonušas pataikė vienintelį mestą tritaškį bei 1 dvitaškį iš 4.

20 taškų prie pergalės prisidėjo Marco Mordente, 17 - Stefano Gentile, 15 - Stevanas Jelovacas, 14 - Danas Mavraidesas.

Šeimininkų gretose rezultatyvumu išsiskyrė Valerio Spinelis (20 tšk.), Lintonas Johnsonas (16 tšk.), Kaloyanas Ivanovas ir Mustafa Shakuras (po 12 tšk.).

Į devintąją vietą nukrito lygos debiutantas Donato Slaninos atstovaujamas Emilijos Redžo "Trenkwalder" (6/7) klubas, svečiuose 64:86 (10:21, 14:18, 20:23, 20:24) pralaimėjęs ketvirtojoje pozicijoje esančiai Kantu "Chebolletta" (9/4) komandai.

9 minutes aikštelėje praleidęs Lietuvos krepšininkas prametė po vieną tritaškį bei dvitaškį ir taškų nepelnė.

29 taškus į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Donellas Tayloras, 10 - Andrea Cinciarini, 7 - Ricardo Cervis.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė Manučaras Markoišvilis (19 tšk.), Alexas Tyus (17 tšk.) bei Jeffas Brooksas (14 taškų).

Italijos krepšinio lygoje pirmauja dvylika mačų iš trylikos laimėję Varezės "Cimberio" krepšininkai.