Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs lietuvis pelnė 20 taškų, po krepšiais atkovojo 9 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą. Per 35 žaidimo minutes Ž. Jonušas pataikė 2 tritaškius iš 9, 6 dvitaškius iš 13 bei abu baudų metimus.

12 taškų prie pergalės prisidėjo Jeleelas Akindele'as, 9 - Marco Mordente ir Danas Mavraidesas.

Šeimininkams po 15 taškų pelnė Hrvoje Peričius ir Jarrius Jacksonas, 14 - Tuukka Kottis.

Devintąjį pralaimėjimą XVII turo rungtynės patyrė devintąją vietą užimantis Donato Slaninos atstovaujamas Emilijo Redžo „Trenkwalder“ klubas, namuose 69:75 (12:25, 25:15, 13:17, 19:18) nusileidęs į septintąją poziciją pakilusiai Venecijos „Umana“ (9/8) komandai.

Lietuvis šeimininkams pelnė 4 taškus, atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius bei išnaudojo 5 pražangų limitą. Per 25 minutes D. Slanina pataikė 2 dvitaškius iš 3.

26 taškus į svečių krepšį įmetė Donellas Tayloras, 15 - Gregas Brunneris, 11 - Andrea Cinciarinis.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Szymonas Szewczykas (27 tšk.), Yakhouba Diawara (19 tšk.) ir Alvinas Youngas (10 taškų).

Italijos čempionate pirmauja Varezės „Cimberio“ (15/2) krepšininkai.