„Mes buvome kur kas stipresni ir pelnytai iškovojome pergalę. „Bulls“ vietomis žaidė tikrai gerai, tačiau mes tai darėme visas rungtynes“, - po mačo kalbėjo trigubą dublį atlikęs „Cavaliers“ lyderis LeBronas Jamesas.

„Manau, kad galime žaisti kur kas geriau. Dabar mums nesiseka, tačiau mes turime puikią komandą todėl tikiuosi, kad ateityje mums seksis geriau“, - po rungtynių kalbėjo „Bulls“ gynėjas Benas Gordonas.

Ilgauskas šiose rungtynėse nežaidė. Skelbiama, kad aukštaūgis pilnai dar neišsigydė kulkšnies traumos.

„Cavaliers“: Andersonas Varejao 26 (8 atk. kam.), LeBronas Jamesas 16 (10 atk. kam., 11 rez. perd.), Delonte‘as Westas 14, Benas Wallace‘as 13 (9 atk. kam.), J.J. Hicksonas 13, Alexanderis Pavlovičius 13, Maurice‘as Williamsas 11.

„Bulls“: Benas Gordonas 22, Lindsey Hunteris 13, Andresas Nocioni 11, Cedricas Simmonsas 9, Joakimas Noahas 8 (10 atk. kam.), Tyrusas Thomasas 7, Larry Hughesas 7.

L. Kleizos klubas paskutinę sekundę išplėšė pergalę

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) dar vieną pergalę iškovojo Denverio „Nuggets“ komanda su Linu Kleiza. „Nuggets“ išvykoje 122:120 (32:26; 21:38; 36:32; 33:24) įveikė Oklahomos „Thunder“ ekipą.

Po trijų kėlinių 7 taškų persvarą turėjo „Thunder“ komanda. Visgi „Nuggets“ neketino pasiduoti ir iki ketvirčio pabaigos likus 5 minutėms rezultatas buvo lygus. Kurį laiką komandos kovėsi taškas į tašką.

Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei 2 minutėms tritaškį pataikė Chauncey Billupsas, „Nuggets“ įgijo 3 taškų persvarą. Prasidėjus paskutiniajai rungtynių minutei „Nuggets“ persvarą taikliu baudos metimu iki 4 taškų padidino Nene.

Netrukus taikliais baudų metimais atsakė „Thunder“ lyderis Kevinas Durantas, skirtumas sumažėjo iki 2 taškų. „Nuggets“ puolėjas Kenyonas Martinas pataikė dvitaškį, tačiau po kelių sekundžių tuo pačiu atsakė ir Durantas.

Likus žaisti vos 5 sekundes Billupsas prametė tritaškį, tuo pasinaudojęs Durantas likus vos 2 sekundėms pats pataikė iš toli ir persvėrė rezultatą savo ekipos naudai. Nors atrodė, kad rungtynių nugalėtojas jau aiškus paskutinę rungtynių sekundę tritaškį įsūdė „Nuggets“ atakų lyderis Carmelo Anthony ir išplėšė pergalę savo komandai.

Kleiza šiose rungtynėse aikštelėje praleido 17 minučių. Lietuvis pelnė 8 taškus (1/2 dvitaškių, 2/3 tritaškių), atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius, 2 kartus prasižengė ir kartą suklydo.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 31 (9 atk. kam.), Nene 27 (14 atk. kam.), Chauncey Billupsas 24 (7 rez. perd.), Kenyonas Martinas 13, Dahntay Jonesas 9, Linas Kleiza 8, J.R. Smithas 7.

„Thunder“: Kevinas Durantas 33 (9 atk. kam.), Jeffas Greenas 18, Damienas Wilkinsas 16, Earlas Watsonas 15 (7 rez. perd.), Russellas Westbrookas 14, Desmondas Masonas 11, Chrisas Wilcoxas 8.

D.Songailos komanda patyrė triuškinančią nesėkmę

Dariaus Songailos Vašingtono „Wizards“ ekipa Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė triuškinantį pralaimėjimą. „Wizards“ išvykoje 83:108 (14:28; 20:30; 21:28; 28:22) turėjo pripažinti praėjusių metų lygos čempionės Bostono „Celtics“ komandos pranašumą.

Rungtynes komandos pradėjo apylygiai, tačiau dar pirmajame kėlinyje „Celtics“ spurtavo 13:2 ir iki mačo pabaigos ne tik neleido „Wizards“ priartėti, bet ir gerokai padidino savo pranašumą.

„Mes norėjome nugalėti įtikinamai, - po pergalingų rungtynių kalbėjo „Celtics“ ekipos lyderis Paulas Pierce‘as. - Po visų pralaimėjimų norėjome parodyti savo fanams ką iš tikrųjų sugebame ir mums tai pavyko“.

Songaila šiose rungtynėse žaidė 20 minučių. Krepšininkas pelnė 4 taškus (2/6 dvitaškių), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovų metimą ir 2 kartus prasižengė.

„Celtics“: Paulas Pierce‘as 26, Ray Allenas 11, Eddie House‘as 11, Kevinas Garnettas 10 (8 atk. kam.), Rajonas Rondo 10 (14 rez. perd.), Tony Allenas 10, Kendrickas Perkinsas 9 (10 atk. kam.), Leonas Powe‘as 8 (8 atk. kam.).

„Wizards“: Nickas Youngas 15, Antawnas Jamisonas 14 (9 atk. kam.), Mike‘as Jamesas 9, Caronas Butleris 8.

„Nets“ po pratęsimo nugalėjo „Hawks“ ekipą

Naujojo Džersio „Nets“ komanda Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo pergalę. „Nets“ namuose po pratęsimo 93:91 (16:21; 13:28; 32:20; 24:16; 8:6) nugalėjo Atlantos „Hawks“ ekipą.

Pirmojoje rungtynių pusėje dominavo „Hawks“ klubas. Po dviejų kėlinių ši ekipa turėjo net 20 taškų persvarą. Visgi „Nets“ nenuleido rankų ir jau ketvirto kėlinio pradžioje išsiveržė į priekį.

Ketvirtajame rungtynių ketvirtyje komandos grūmėsi taškas į tašką, nei vienai ekipai taip ir nepavyko įgyti solidesnio pranašumo.

Iki kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 2 minutėms „Nets“ įgijo 5 taškų persvarą. Visgi „Hawks“ sugebėjo rezultatą išlyginti ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu kova taip pat buvo labai atkakli. Likus žaisti vos 20 sekundžių „Hawks“ gynėjas Mike‘as Bibby pataikė 2 iš 3 baudų metimų ir sumažino „Nets“ persvarą iki minimumo. „Nets“ lyderis Devinas Harrisas prarado kamuolį. Likus 11 sekundžių Joshas Smithas pataikė dvitaškį ir išvedė į priekį Atlantos ekipą.

Nors atrodė, kad rungtynių nugalėtojas jau aiškus paskutinę rungtynių sekundę tritaškį pataikė Vince‘as Carteris ir pergalę 2 taškų skirtumu šventė „Nets“ komanda.

„Nets“: Devinas Harrisas 26 (11 rez. perd.), Vince’as Carteris 18, Bobby Simmonsas 12, Jarvisas Hayesas 9, Yi Jianlianas 8 (9 atk. kam.), Brookas Lopezas 7 (11 atk. kam.), Keyonas Doolingas 7.

„Hawks“: Mike‘as Bibby 22, Joshas Smithas 20, Joe Johnsonas 13 (9 atk. kam., 9 rez. perd.), Alas Horfordas 10 (8 atk. kam.), Marvinas Williamsas 9, Ronaldas Murray 7.