Lemiamame kėlinyje ne kartą rezultatas buvo lygus, tačiau svečiai tiksliau sužaidė ketvirčio vidurį, per kurį įgijo 6 taškų persvarą (82:76).

Šeimininkai per paskutinę minutę neblizgėjo gynyboje ir leido „Hapoel“ ekipai švęsti 8-ą pergalę Europos taurėje.

Gruodžio 20-ą „Wolves“ namuose priims Badalonos „Juventut“.

„Wolves“: Christian Mekowulu ir Tre'shawnas Thurmanas po 14, Eigirdas Žukauskas ir Vaidas Kariniauskas po 11, Garrisonas Brooksas ir Regimantas Miniotas po 6, Jeffery Tayloras 5 taškai.

„Hapoel“: Jaylenas Hoardas 20, Braianas Angola 18, Xavieras Munfordas 16, Tomeras Ginatas 13 taškų.

„Wolves“ paskutiniuose turuose neturėjo vilčių prieš grupės favorites – Londono „Lions“ ir „Paris“ ekipas.

Maža to, prastą atkarpą fiksuojantys Kęstučio Kemzūros auklėtiniai savaitgalį vietiniame fronte neprilygo Utenos „Juventus“ pajėgoms.

Danny Franco vadovaujama „Hapoel“, įskaitant ir atnaujintas Izraelio pirmenybes, fiksuoja šešių pergalių seriją.

Dvikovą arenoje iš pirmos eilės stebėjo vienas „Wolves“ savininkų Gediminas Žiemelis.

Gediminas Žiemelis (antras iš dešinės)

Standings provided by Sofascore

Norint patekti į Europos taurės atkrintamąsias, reikia patekti tarp šešių geriausių grupės komandų.