Lietuvos krepšininkai nebuvo įtraukti į rungtynių paraišką, tačiau jų pagalbos „Zenit“ ekipai neprireikė.

Xavi Pascualio auklėtiniai jau pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklę persvarą (16:6), o po 10-ies minučių pirmavo 21:14. Įpusėjus rungtynėms „Zenit“ buvo priekyje 37:27, o didžiausią pranašumą svečiai iš Sankt Peterburgo pasiekė ketvirto kėlinio pabaigoje, kai po spurto 21:7 ir įgijo 25 taškų persvarą (79:54).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 20 taškų pelnęs Jordanas Mickey. Pralaimėjusiems daugiausiai – 18 taškų įmetė Darralas Willisas.

Šeštadienį Vieningoje lygoje dar žais Permės „Parma“ ir Kazanės UNIKS, bei Maskvos CSKA ir Talino „Kalev/Cramo“.