Igno Brazdeikio atstovaujama „Olympiakos“ namie 80:64 (20:12, 23:23, 11:20, 26:9) įveikė Vilerbano ASVEL (7-24).

Lietuvis trenerio sprendimu nepakilo nuo suolo.

Sužaidus tris minutes ketvirtame kėlinyje ASVEL dar pirmavo 61:59, bet tada OLY spurtavo 18:0 ir nurūko į pergalę, kuri jai leidžia vis stipriau jaustis pirmajame šešete.

„Olympiakos“: A. Petersas 17, M. Fallas 12, Sh. McKissicas ir G. Larentzakis po 9.

ASVEL: T. Luwawu-Cabarrotas 14, J. Lauvergne, N. De Colo ir Y. Fallas po 10.

Kitame susitikime identišku stiliumi varžovus pribaigė „Real“, užsitikrinęs pirmąją vietą reguliariame sezone. Madrido ekipa išvykoje 88:76 (13:13, 20:18, 35:23, 20:22) įveikė Belgrado „Partizan“ (14-17).

„Partizan“ šiuo metu žengia dešimtoje, paskutinėje įkrintamųjų zonos, vietoje. Po šios serbų nesėkmės „Žalgiris“ iki šios priartėjo per pergalę. Tiesa, savo rungtynes dar žaisianti „Valencia“ vėl gali šį atotrūkį padidinti iki dviejų.

Trečio kėlinio pabaigoje Belgrado komanda dar pirmavo 54:52, bet likusią trijų minučių atkarpą prapylė net 0:16 ir po šio smūgio nebeatsigavo.

„Real“: M. Hezonja 25, G. Deckas 13, F. Causeuras ir G. Yabusele po 10.

„Partizan“: F. Kaminsky 19, J. Nunnally ir K. Punteris po 16, A. Avramovičius 10.