Permainingas pirmasis kėlinys: per pirmas keturias minutes šeimininkai staigiai šovė į priekį 13:4, bet „Žalgiris“ nesutriko. Svečiai atsakė savo atkarpa 9:0 ir išlygino rezultatą.

Prastai kėlinį pabaigę žalgiriečiai po pirmo kėlinio atsiliko 16:21. „Chimki“ vien per pirmą ketvirtį greitame puolime pelnė net 9 taškus.

Antrame ketvirtyje R. Kurtinaičio auklėtiniai vėl buvo pabėgę (30:21, 36:27), tačiau net ir dažnai klysdamas „Žalgiris“ neleido šeimininkams rimčiau atitrūkti. Tai – nemažas Jocko Landale'o nuopelnas, vien per pirmą mačo pusę australas pelnė 14 taškų, o svečiai po dviejų kėlinių atsiliko 33:38.

Po ilgosios pertraukos „Chimki“ dažnai klydo, o tai „Žalgiriui“ leido vis priartėti prie varžovų. Besibaigiant trečiam ketvirčiui pavyko svečiams išlyginti rezultatą – 49:49, tačiau ketvirtį užbaigė Stefano Jovičiaus taškai bei du Aleksejaus Švedo tritaškiai. Tad prieš lemiamą ketvirtį „Žalgiris“ atsiliko 49:57.

Ketvirtame kėlinyje „Žalgiriui“ rimčiau priartėti prie šeimininkų nepavyko ir Stefano Jovičiaus bei Aleksejaus Švedo vedama „Chimki“ iškovojo pergalę 83:74.

S. Jovičius pagerino savo taškų ir pataikytų tritaškių (5) rekordą – pelnė 25 taškus (4/4 dvit., 5/6 trit., 2/2 baudos) bei surinko 29 naudingumo balus. Tiek pat taškų pelnė ir A. Švedas.

„Žalgirio“ gretose rezultatyviausias – J. Landale'as – 24 taškai (7/11 dvit., 10/12 baudos) bei 30 naudingumo balų.

„Chimki“: Stefanas Jovičius ir Aleksejus Švedas (1/6 dvit., 6/9 trit., 5/5 baud.) po 25, Jeremy Evans 10, Devinas Bookeris 9, Anthony Gillas 6, Chris Kramer ir Jonas Jerebko po 4 taškus.

„Žalgiris“: Jockas Landale'as 24, Thomas Walkupas 10, KC Riversas 9, Zachas LeDay 8, Lukas Lekavičius 7, Edgaras Ulanovas 6, Artūras Milaknis ir Nigelis Hayesas po 5, Martinas Gebenas (per 5 min.) ir Paulius Jankūnas (per 12 min.) taškų nepelnė.

Statistika („Chimki“ – „Žalgiris“):

Dvitaškiai: 18/35 (51,4 proc.) – 19/35 (54,3 proc.)

Tritaškiai: 12/23 (52,2 proc.) – 5/21 (23,8 proc.)

Baudos: 11/11 (100 proc.) – 21/25 (84 proc.)

Atkovoti kamuoliai: 32 – 24

Rezultatyvūs perdavimai: 18 – 19

Perimti kamuoliai: 6 – 10

Klaidos: 17 – 11

Blokai: 2 – 2

Naudingumo balai: 85 – 89

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais po savaitės – gruodžio 27-ąją prieš Miuncheno „Bayern“ ekipą.

„Žalgiris“ Eurolygoje nėra laimėjęs nuo lapkričio 1-osios ir šventes sutiks 9-ių nesėkmių fone.

Kauno ekipai nepadėjo susižeidę Marius Grigonis ir Rokas Jokubaitis.

Eurolygoje tarpusavio akistatų rezultatas 8-1 Rusijos komandos naudai. „Chimki“ žalgiriečius dabar nugalėjo aštuonis kartus iš eilės.

Eurolygos rikiuotė po 15 turų (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):