Šiam susitikimui „Žalgirio“ gretose nebuvo registruoti Robertas Javtokas, Siimas-Sanderis Vene, Kasparas Vecvagaras ir Artūras Gudaitis. Prieš rungtynes tylos minute buvo pagerbtos tragedijos Rygoje aukos.

Tuo metu į panevėžiečių gretas grįžęs Ernestas Ežerskis prarado net 8 kamuolius.

Rungtynių eiga:

Mačo pradžioje žalgiriečiai po krepšiu išnaudojo Kšištofo Lavrinovičiaus ūgį ir pranašumą prieš varžovus. Jam perdavimus dalino tiek Vytenis Čižauskas, tiek Šarūnas Jasikevičius, o Brolis surinko 8 taškus. Tritaškį pridėjus Vyteniui Lipkevičiui, „Žalgiris“ pirmavo 11:7. Netrukus Š. Jasikevičius sumetė baudas bei smeigė tritaškį, K.Lavrinovičius pelnė 10-ąjį tašką ir šeimininkai nutolo – 18:9. Pirmojo kėlinio pabaigoje Tadas Klimavičius ne tik dėjimu sudrebino „Lietkabelio“ krepšį, bet ir dukart surado į baudos aikštelę įkertantį Tomą Dimšą – 24:15.

Antrame kėlinyje tarp šešių Justino Dentmono taškų įsipaišė Pauliaus Jankūno dvitaškis ir dar vienas T. Klimavičiaus dėjimas – šįkart po puolime atkovoto kamuolio (35:15). Po puikaus P. Jankūno perdavimo per visą aikštę žaibišką ataką su pražanga užbaigė Martynas Pocius. Skirtumas dar labiau išaugo po V. Čižausko prasiveržimo ir Mindaugo Kupšo dvitaškio su bauda – 44:17. Kėlinio pabaigoje panevėžiečiai šiek tiek atkuto puolime, bet neapsigynė nuo V. Čižausko ir Tauro Jogėlos metimų – 48:28.

Prasidėjus trečiajam kėliniui įsijungė ir žalgiriečių toliašaudė artilerija. V. Čižauskas ir M.Pocius pataikė po 2 tritaškius, po du taškus pridėjo T. Klimavičius bei P. Jankūnas ir „Žalgiris“ nutolo 64:30. Po svečių 5 taškų iš eilės J. Dentmonas po krepšiu surado T. Klimavičių, o po tritaškio linijos Artūrą Milaknį – 69:35. Rezultatyvų kėlinį užbaigė dvi K. Lavrinovičiaus tolimos bombos ir M. Kupšo 4 taškai – 81:45.

Tas pats tandemas tęsė puikų pasirodymą ir paskutiniajame ketvirtyje: po T. Dimšos dviejų perdavimų M. Kupšas pelnė dar 4 taškus, o K. Lavrinovičius pataikė trečiąjį tritaškį. Persvarą augino ir T. Dimšos tolimas šūvis iš kampo bei V. Lipkevičiaus akrobatiškas metimas iš po krepšio – 93:50. Link šimtojo taško artėję žalgiriečiai šiek tiek stabtelėjo, bet savo tikslą pasiekė. V. Lipkevičius surinko dar 4 taškus, dvitaškį pridėjo T. Klimavičius, o komandos šimtąjį tašką pelnė V. Čižauskas – 101:60.

„Žalgiris“: Kšyštofas Lavrinovičius 19 (5/7 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai), Mindaugas Kupšas ir Vytenis Čižauskas po 11, Tadas Klimavičius 10, Martynas Pocius ir Vytenis Lipkevičius po 9, Justinas Dentmonas 8 , Tomas Dimša 7, Paulius Jankūnas 5 (9 atk. kam.), Šarūnas Jasikevičius 5 (6 rez. perd.), Artūras Milaknis 3, Tauras Jogėla 2 taškai.

„Lietkabelis“: Darius Griškėnas (5/6 dvitaškiai) ir Dinma Odiakosa po 15, Ernestas Ežerskis 12 (8 klaidos), Mantas Kazonas 8 taškai.