Likus žaisti tris minutes, kauniečiai dar pirmavo 3 taškais, bet galiausiai turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

"Raptors" ekipa startavo pelnydama 6 taškus iš eilės, bet netrukus sulaukė atsako. Marcusas Brownas ir DeJuanas Collinsas dukart buvo sumažinę skirtumą iki 2 taškų (10:12, 14:16). Pagirtinai rungtyniavęs žalgiriečių įžaidėjas per pirmąjį kėlinį iš viso surinko 10 taškų, tačiau jo pabaigoje Toronto ekipa įgijo 9 taškų persvarą (30:21).

NBA klubas sėkmingiau pradėjo ir antrąjį kėlinį, kurio pradžioje buvo priekyje 34:21. Tada puikiai į žaidimą įsijungė Marko Popovičius, pelnęs 8 taškus iš eilės bei pataikęs du tritaškius. "Raptors" komanda porą kartų buvo susigrąžinusi dviženklį pranašumą (43:33, 45:35), bet šeši Jono Mačiulio ir keturi M. Browno taškai prieš pat didžiąją pertrauką sumažino skirtumą iki 5 taškų (48:53).

Po Jasono Kapono tritaškio šeimininkai pirmavo 58:48, tačiau "Žalgirio" krepšininkai ir toliau nepaisė NBA autoritetų. Kauniečiai laimėjo atkarpą 15:4 ir po Tanokos Beardo bei J. Mačiulio tritaškių išsiveržė pirmyn 63:62. Per likusias 6 trečiojo kėlinio minutes pirmaujanti komanda keitėsi 9 kartus, o J. Mačiulis per ketvirtį surinko 13 taškų.

Paskutinįjį kėlinį Jonas pradėjo taikliu tritaškiu, o po dar vieno jo dvitaškio "Žalgiris" įgijo 5 taškų persvarą (84:79). "Raptors" trenerių paimta minutės pertraukėlė leido Toronto krepšininkams susikaupti ir laimėti atkarpą 11:2, bet Gorano Jurako tolimas metimas ir 4 M. Browno taškai vėl sumažino šeimininkų pranašumą iki minimumo (93:94). Tuomet D. Collinsas pelnė 6 taškus iš eilės ir išvedė "Žalgirį" į priekį 99:96.

Vis dėlto per paskutines 3 rungtynių minutes kauniečiai nesugebėjo atrakinti varžovų krepšio ir NBA komanda, likus žaisti mažiau nei 30 sekundžių, įtvirtino savo sunkią pergalę.

"Žalgiris": Jonas Mačiulis 24 taškai (3/7 trit., 4/6 dvit., 7/7 baudų), DeJuanas Collinsas 16 (4/11 dvit., 8/8 baudų; 6 rez.s perd.), Tanoka Beardas 13 (6 atk. kam.), Marcusas Brownas 12, Paulius Jankūnas, Goranas Jurakas 8 (6 atk. kam.) ir Marko Popovičius po 8, Mantas Kalnietis 6 (6 atk. kam.), Dainius Šalenga 4.

Eurelijus Žukauskas taškų nepelnė, bet atkovojo 8 kamuolius, blokavo 3 varžovų metimus ir susirinko 6 pražangas.

"Raptors" Jasonas Kapono (2/4 trit., 3/5 dvit., 1/2 baudų) ir T.J. Fordas (1/2 trit., 2/5 dvit., 6/6 baudų; 11 rez. perd.) po 13, Radoslavas Nesterovičius (8 atk. kam.), Jose Manuelis Calderonas, Juanas Dixonas ir Krisas Humphriesas (8 atk. kam.) po 12, Andrea Bargnani 8 (8 atk. kam.), Jorge Garbajosa ir Carlosas Delfino (6 atk. kam.) po 7, Joey Grahamas 4, Anthony Parkeris 3, Maceo Bastonas 2.

Paskutines turnė po JAV rungtynes "Žalgirio" krepšininkai žais naktį iš penktadienio į šeštadienį Vašingtone, kur susitiks su vietos "Wizards" klubu ir Dariumi Songaila.