Tai reiškia, kad amerikietis praleis visas likusias Eurolygos pirmojo etapo rungtynes, tame tarpe ir mačą Bamberge prieš Kauno „Žalgirį“ gruodžio 19 dieną.

Yra nemaža galimybė, kad būtent šis susitikimas gali būti lemiamas abiem ekipoms kovoje dėl patekimo į TOP-16 varžybas. Šiuo metu Lietuvos čempionai (3/4) B grupėje užima ketvirtą, o vokiečiai (2/5) – penktą vietą.

Priminsime, kad pirmąją dvikovą Kaune „Žalgiris“ laimėjo rezultatu 91:81, o Sh. Fordas tuomet per 23 minutes įmetė 10 taškų ir sugriebė 5 atšokusius kamuolius.

Šį sezoną 31 metų 206 cm ūgio puolėjas Eurolygoje per rungtynes aikštelėje vidutiniškai praleidžia po 23 minutes, pelno 8,7 taško (53,7 proc. dvit., 17,6 proc. trit., 66,7 proc. baudų) ir atkovoja 7,6 kamuolio (po 3 – puolime).

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.