Savo ruožtu žalgiriečiai sekmadienį sužais rungtynes dėl trečios vietos su turnyro šeimininke Stambulo „Anadolu Efes“.

Rungtynes atidarė Liutauro Lelevičiaus tritaškis ir Ugniaus Jaruševičiaus taškai po puolime atkovoto kamuolio (5:0), bet po to net 4 minutes taškus rinko tik „Real“ krepšininkai – 5:14. Į aikštę žengę Titas Sargiūnas (tritaškis ir 2 rezultatyvūs perdavimai) ir Motiejus Krivas (6 taškai) pristabdė kraujavimą, o po Edo Valentos baudų metimų žalgiriečiai vėl išsiveržė į priekį – 17:16. Visgi per pirmojo kėlinio paskutines 45 sekundes „Real“ rezultatyviai užbaigė dvi atakas – 17:21.

Antrojo kėlinio pradžioje ispanai pratęsė spurtą iki 15 be atsako pelnytų taškų ir pirmavo 17:31. Tada vos per pusantros minutės Radvilas Kneižys smeigė 3 tritaškius (26:33), bet per likusias penkias tikslą pasiekė tik vienas M. Krivo baudos metimas ir L. Lelevičiaus dvitaškis, todėl prieš didžiąją pertrauką atsilikta 29:46.

Didžiąją dalį trečiojo kėlinio abi komandos tiesiog keitėsi taškais. Žalgiriečių gretose pasižymėjo L. Lelevičius, du metimus iš vidutinio nuotolio pataikęs U. Jaruševičius ir ketvirtąjį savo tritaškį įmetęs R. Kneižys – 38:52. Kėlinio pabaigoje tritaškį pataikė T. Sargiūnas, dar po 2 taškus pridėjo L. Lelevičius ir U. Jaruševičius, bet „Real“ taiklūs tolimi metimai skirtumą tik padidino – 47:69.

Ketvirtame kėlinyje taškus „Žalgiriui“ rinko tik T. Sargiūnas (6 tšk.) ir L. Lelevičius (11 tšk.), bet jų atkaklumas davė vaisių ir, likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes, skirtumas buvo sumažėjęs iki 64:74. Visgi kauniečių jėgos išseko ir „Real“ rungtynes užbaigė 7 taškais iš eilės – 64:81.

„Žalgiris“: L. Lelevičius 20 (9 atk. kam., 2 per. kam.), T. Sargiūnas 13, R. Kneižys 12 (4/7 trit., 4 rez. perd., 2 per. kam.), U. Jaruševičius 8 (9 atk. kam.), M. Krivas 7 (5 atk. kam.), E. Valenta 2, Dominykas Butka 2, Dovydas Butka 2 taškai.

„Real“: M. Spagnolo 19 (6 atk. kam., 7 rez. perd., 2 per. kam.), E. Ndiaye 17 (9 atk. kam.), J. Nunezas 16 (7 atk. kam., 7 rez. perd., 2 per. kam.), U. Klavzaras 10 taškų.