Nieko nebelemiančiose rungtynėse intriga išgaravo jau pirmomis minutėmis. Mačo pradžioje Lukas Lekavičius dviem prasiveržimais nubaudė varžovus, trečiose rungtynėse iš eilės puikiai rungtyniavo Tomas Dimša, taškus pelnė ir kiti aikštėje pasirodę žalgiriečiai. Po pirmo kėlinio turėta 12 taškų persvara (26:14), per antrą ketvirtį išaugo iki 30 taškų – 56:26.

Prasidėjus trečiajam kėliniui Simonas Januškis „įsūdė“ du tritaškius, o po T. Dimšos dėjimo „Žalgiris“ pirmavo 65:26. Tomui Miškiniui pelnius aštuntą tašką po 30 minučių žaidimo kauniečiai pirmavo - 81:44. Paskutiniame ketvirtyje šeimininkų rezultatyvumas sumažėjo, bet tai nesutrukdė iškovoti triuškinančios pergalės - 93:63.

„Žalgiris“: T. Dimša 20 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), S. Januškis 13, M. Grigonis 11 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), P. Šatkus, R. Gustys ir T. Miškinis po 8, J. Tamulis, L. Lekavičius ir M. Staselis po 7, S. Raupys ir K. Červinskis po 2, K. Vene 0 taškų.

„USK Future Stars“: L. Feštras 15, J. Krivanekas 12, P. Slanina 11 (5 atk. kam.), V. Nemčokas 10 taškų.

Antrą vietą grupėje iškovojo ir dėl trečios pozicijos galutinėje rikiuotėje varžysis „Vaerlose BBK“ (Danija) krepšininkai, šeštadienį 78:56 (17:6, 22:18, 21:23, 18:9) nugalėję „Topsportschool VBL“ (Belgija) komandą.

„Chimki“ (Rusija) - „Canarias Basketball Academy“ (Ispanija) - 65:55;
VEF (Latvija) - „Elan Chalon“ (Prancūzija) - 75:66.

Galutinė B grupės turnyro lentelė:

1.Chimki30204:171
2.VEF21203:180
3.Canarias Basketball Academy12158:180
4.Elan Chalon03169:203

Dėl vienintelio kelialapio į Stambule (Turkija) gegužės 11-13 dienomis vyksiantį ULEB Eurolygos „Nike International Junior“ finalo turnyrą kovos tik grupių nugalėtojai.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.