Priešingai nei vakar, rungtynių pradžioje „Žalgiris“ ilgai nesižvalgė: tritaškius realizavo Laurynas Beliauskas ir Mykolas Dieninis, po krepšiu dominavo Martynas Echodas ir Laurynas Birutis – 14:8. Įgiję apčiuopiamą pranašumą žalgiriečiai jį išlaikė po Martyno Varno tritaškio ir Gyčio Masiulio dėjimo bei pirmąjį ketvirtį baigė pirmaudami – 23:16.

Antrojo kėlinio pradžia sėkmingiau klostėsi ispanams, kurie spurtavo ir greitai išlygino rezultatą – 23:23. Po paprašytos Tomo Masiulio minutės pertraukėlės lyderio vaidmens ėmėsi M. Echodas, po puikiai išpildyto derinio tritaškį smeigė L. Beliauskas ir kauniečiai vėl truktelėjo į priekį (32:25). Martyno Varno rezultatyvius perdavimus taikliais tolimais metimais pavertė M.Dieninis ir L. Beliauskas bei ilsėtis „Žalgirio“ krepšininkai išėjo turėdami saugų atotrūkį – 40:32.

Greitus taškus prasidėjus trečiajam kėliniui rinko M. Varnas, bet po to daugiau nei 3 minutes žalgiriečiams krepšys buvo užrištas – 42:38. Tylą nutraukė M. Echodo dėjimas ir Arnoldo Kulbokos tritaškis, o M.Varno ataka „2+1“ padidino atotrūkį iki 10 taškų (50:40). Kiek vėliau tą patį atliko ir G.Masiulis (56:44), bet per paskutines 40 kėlinio sekundžių „Unicaja“ surinko net 7 taškus – 56:51.

Spausdami žalgiriečius po visą aikštę ispanai pratęsė spurtą iki 11:0 ir vėliau iki 21:2. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui M. Varnas tritaškiu iš kampo švelnino rezultatą (61:65), bet varžovai ir toliau nesnaudė – 62:69. Žalgiriečiai nesudėjo ginklų ir po G.Masiulio baudos metimo, A. Kulbokos „2+1“ bei L. Beliausko 5 taškų iš eilės priartėjo iki minimumo (71:72). Perėmę kamuolį žalgiriečiai turėjo šansą persverti rezultatą, bet metimas buvo netaiklus, o po to „Unicaja“ realizavo baudų metimus – 73:78.

„Žalgiris“: M. Echodas 19 (11 atk. kam.), L. Beliauskas 16 (4 rez. perd., 4 per. kam., 10 kld.), M. Varnas 13 (8 rez. perd.), M. Dieninis 8, G. Masiulis 7 (5 atk. kam., 2 per. kam), A. Kulboka 6, L.Birutis 4 (6 atk. kam., 2 blk.), M. Andruškevičius 0, A. Veličką 0, A. Žilinskas 0.

„Unicaja“: R. Belemene 18 (8 atk. kam., 3 blk.), V. Okouo 12 (6 atk. kam.), C. Cortsas 11.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)