Panašų išsigelbėjimą kauniečiai jau buvo įgyvendinę LKF Mažosios taurės ketvirtfinalyje. Tada Vilniaus „Oro navigacijos“ komandai išvykoje buvo pralaimėta 25 taškais, o Kaune atsirevanšuota 100:71.

Šį kartą po mačo Raseiniuose „Žalgiris-2“ turėjo 21 taško deficitą (70:91), o komandos treneris Tomas Masiulis negalėjo nuvarginti komandos jauniausių žaidėjų (M.Echodo, M.Varno ir L.Biručio), kurių vakare laukė treniruotė su Eurolygos jaunimo atrankos turnyrui besiruošiančia aštuoniolikmečių komanda.

Atsakomųjų rungtynių pradžia dubleriams nežadėjo nieko gero. Nors per pirmąjį kėlinį jie pelnė 20 taškų, bet pralaimėjo jį 20:27 ir bendrai atsiliko 28 taškų skirtumu. Situacija šiek tiek pasitaisė dar iki didžiosios pertraukos, kai antrasis kėlinys buvo laimėtas 31:17 ir po 20 minučių žaidimo „Žalgiris-2“ jau pirmavo 51:44.

Trečiajame kėlinyje šalia aštraus žaidimo puolime jaunieji žalgiriečiai pridėjo ir puikią zoninę gynybą. Remigijaus Minioto ir Martyno Varno vedini šeimininkai išaugino persvarą iki norimos – 82:60.

Lemiamame ketvirtyje raseiniškiai ginklų nesudėjo. Pataikę porą tritaškių jie buvo beperimą iniciatyvą (86:71). Tačiau tada jų krepšį sudrebino Lauryno Biručio dėjimas, Vidas Ginevičius pataikė savo ketvirtąjį tritaškį, o gynėjas Paulius Valinskas pasiuntė varžovus į nokdauną. „Rasų“ gynybą nesustabdomai maustęs P. Valinskas pelnė 9 taškus iš eilės ir sukrovė komandai 28 taškų pranašumą – 108:81.

„Žalgiris-2“ varžovas LKF Mažosios taurės finale paaiškės po trečiadienį įvyksiančios Telšių „Telšių“ ir Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ antrosios dvikovos. Pirmąjį mačą Telšiuose 72:59 laimėjo šeimininkai.

„Žalgiris-2“: Paulius Valinskas 28 (8/10 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 38 naud. bal.), Vidas Ginevičius (4/5 tritaškiai) ir Regimantas Miniotas (13 atk. kam.) po 16, Martynas Varnas ir Laurynas Birutis po 15 taškų.

„Rasai“: Giedrius Kurtinaitis 19, Gediminas Butkus 14, Karolis Guščikas 13, Darius Marcinkevičius 12, Justas Petkevičius 10 taškų.