Geros gynybos, privertusios varžovus suklysti 6 sykius, dėka, „Wolves“ dar pirmajame kėlinyje susikrovė 9 taškų pranašumą po spurto pirmojo kėlinio viduryje (18:9), o sužaidus 10 minučių pirmavo 21:14.

Kaip ir finalo išvakarėse, taip ir finale vilniečių mašina ėmė buksuoti antrajame ketvirtyje. Jo pradžioje nesportinę pražangą užsidirbo Adas Juškevičius, pasipylė klaidos, o 8 taškus be atsako surinkęs „Neptūnas“ priartėjo vieno metimo atstumu (22:24).

Vis tik, vėliau būtent A. Juškevičius ėmė tempti komandos laivą. Gynėjas per ketvirtį surinko 10 taškų ir labiausiai prisidėjo prie dar vienos geros „Wolves“ atkarpos, po kurios svečiai atitrūko dviženkliu atstumu – 40:29.

Iki ilgosios pertraukos šiek tiek sugebėję sumažinti atsilikimą klaipėdiečiai dar labiau priartėti nesugebėjo. „Wolves“ trečio kėlinuko viduryje pirmavo jau 14 taškų skirtumu (56:42), o paskutiniame ketvirtyje – 18 taškų pranašumu (70:52).

Po kelių sėkmingų uostamiesčio ekipos atakų, „Neptūno“ taškų deficitas darsyk sumažėjo iki 14 taškų, tačiau vilniečių treneris Kęstutis Kemzūra paprašė minutės pertaukėlės, per kurią nuramino savo auklėtinius. „Wolves“ iniciatyvos neatidavė ir iškovojo pergalę 83:65, o komandos kapitonas Regimantas Miniotas atsiėmė nugalėtojams skirtą taurę.

Finale sostinės komanda vertėsi be traumuotų Džordže Gagičiaus ir Jeffery Tayloro.

„Wolves“ ekipoje taškus pelnė: Adas Juškevičius 27, Eigirdas Žukauskas 12 (11 atk. kam.), Rasheedas Sulaimonas 11, Regimantas Miniotas 10, Kristupas Žemaitis 8, Arnas Beručka 4, Donatas Sabeckis (6 rez. perd.), Egidijus Mockevičius ir Vitalijus Kozys po 3, Tre‘Shawnas Thurmanas 2.

„Neptūnui“ Tommy Rutherfordas surinko 19, Mindaugas Girdžiūnas surinko 14, Deividas Gailius 8 taškus.

„Betsafe-LKL“ čempionatą „Wolves“ pradės sekmadienį, rugsėjo 17 d., išvyka į Saulės miestą ir rungtynėmis prieš vietos „Šiaulius“.