Visas rungtynes taškas į tašką vykusią kovą „Vytauto“ krepšininkai nutraukė ketvirto kėlinio pradžioje, kai Laimono Kisieliaus vedini svečiai spurtavo (14:4) ir nutolo 58:67. Po šio spurto aikštelės šeimininkams atsigauti nepavyko ir „Vytautas“ iškovojo pergalę.

Stiprus startas. „Pieno žvaigždės“ rungtynes pradėjo su trenksmu. Per pirmas 5 minutes pasvaliečiai surengė spurtą 12:2 ir atitrūko.

Pasivijo. Pasibaigus jau minėtam spurtui komandų žaidimas pamažu išsilygino. Ilgainiui rungtynių tempą pradėjo diktuoti „Vytautas“, kurie iki antrojo kėlinio pabaigos spėjo panaikinti dviženklį deficitą ir net persverti rezultatą savo naudai (32:35).

Taškas į tašką. Po ilgosios pertraukos aikštelėje vyravo apylygis žaidimas. Nei viena ekipa nesugebėjo išsiveržti į priekį didesniu nei 3 taškų skirtumu ir visą laiką vyko atkakli kova taškas į tašką (54:53).

Lemtingasis atitrūkimas. Ketvirtame kėlinyje nuo pat pradžių į priekį šovė Prienų – Birštono krepšininkai. Jie greitai susikrovė dviženklį pranašumą, kurio „Pieno žvaigždės“ panaikinti nespėjo (66:77). Po to „Vytautas“ dominavo beveik visose žaidimo srityse.

„Pieno žvaigždės“: Ramone’as Moore’as 21 (9 atk. kam.), Andrejus Agafonovas 15 (9 atk. kam.), Demonas Carteris 13, Steponas Babrauskas 11.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):

1. Kauno „Žalgiris“ 11 10 1 933:749