Starto penkete akistatą pradėjęs Artūras Gudaitis žaidė 16 min., pelnė 8 taškus (3/4 dvit., 2/2 baud.), taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir surinko 15 naudingumo balų.

Nuo suolo kilęs Mindaugas Kuzminskas rungtyniavo 11 min., prie pergalės prisidėjo 7 taškais (0/2 dvit., 2/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, spėjo 5 kartus prasižengti bei fiksavo 10 naudingumo balų.

Zeliona Guros ekipoje išsiskyrė Draganas Apičius – 17 taškų.

„Zenit“ varžovus tiesiog subombardavo tolimais metimais – pataikė 18 tritaškių (iš 35-ių, 51 proc.), tuo metu svečiai iš toli tiksliai atakavo 5 kartus (5/18, 28 proc.).

Net 7-is tikslius tolimus metimus paleido Sergejus Karasiovas, kuris per 23 min. iš viso pelnė 25 taškus (2/3 dvit., 7/12 trit.).

Intriga dvikovoje dingo dar pirmame kėlinyje, kurį šeimininkai laimėjo 32:16, o antrame ketvirtyje Xavi Pascualio auklėtiniai varžovus triuškino 51:29, o po pirmosios dvikovos pusės turėjo 20-ies taškų pranašumą (57:37).

Po pertraukos šeimininkai turėjo ir 30-ies taškų persvarą (69:39), tačiau svečiams per likusį laiką pavyko apkarpyti solidų deficitą.

„Zenit“ Eurolygoje penktadienį namuose susitiks su Pirėjo „Olympiakos“ ekipa.

„Zenit“: Sergejus Karasiovas 25 (7/12 trit.), Billy Baronas 22 (5/7 trit.), Denisas Zacharovas 11, Jordanas Mickey 10.

„Zeliona Gora“: Draganas Apičius 17, Tony Mejeris ir Nemanja Nenadičius, Brandenas Frazieras – po 14.