Rungtynių pradžioje iniciatyvą savo rankose turėjo taliniečiai, bet „Parmai“ lipti varžovams ant kulnų padėjo taiklūs Ado Juškevičiaus tritaškiai.

Visgi „Kalev“ baigiantis pirmajam kėliniui laimėjo atkarpą 9:0 ir įgijo dviženklę persvarą, kurią įpusėjus dvikovai padidino net iki 15 taškų (47:32).

Po didžiosios pertraukos K. Maksvyčio auklėtiniai surengė įspūdingą spurtą 14:0 ir po Eigirdo Žukausko taiklių dviejų baudų metimų skirtumas tapo minimalus 46:47.

Netrukus A. Juškevičius baudų metimais išlygino rezultatą (56:56), o apsukų nemažinanti „Parma“ po trijų ketvirčių jau pirmavo 61:58.

Paskutinį kėlinį minispurtu 9:0 pradėję permiečiai persvarą po E. Žukausko tritaškio padidino iki 12 taškų (70:58) ir pergalės iš rankų nebeišleido.

Nugalėtojus į priekį vedė lietuviai, iš viso kartu pelnę 34 taškus.

A. Juškevičius per 30 minučių pelnė 24 taškus (0/1 dvitaškių, 5/5 tritaškiai, 9/9 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir surinko 25 naudingumo balus.

E. Žukauskas per 30 min. pridėjo 10 taškų (2/4 dvitaškiai, 1/5 tritaškis, 3/3 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir surinko 14 naudingumo balų.

13 taškų nugalėtojams pelnė Biorisas Savovičius.

Talino ekipoje išsiskyrė 25 taškus surinkęs Marcusas Keene'as.

Kitose VTB lygos rungtynėse penktadienį Maskvos srities „Chimki“ (7-7) išvykoje 82:77 (22:11, 25:16, 15:31, 20:19) nugalėjo „Astana“ (4-11) ekipą.

Buvę Rimo Kurtinaičio auklėtiniai įpusėjus dvikovai pirmavo 20 taškų (47:27), tačiau po didžiosios pertraukos 5 minutes negalėjo pelnyti nė taško, o aikštės šeimininkai spurtavo net 19:0 ir priartėjo iki minimumo.

„Chimki“ varžovų šturmą sustabdė, tačiau intriga vėl atgimė rungtynių pabaigoje, kai likus žaisti 10 sek. „Astana“ atsiliko 77:79. Vis dėlto pergalės išplėšti aikštės šeimininkams nepavyko – vieną baudos metimą pataikė A. Švedas, o po atkovoto kamuolio dar dvitaškį įsūdė Jevgenijus Voronovas.

Nugalėtojams 32 taškus pelnė ir 9 rezultatyvius perdavimus atliko Aleksejus Švedas (29 naud.b.), 16 taškų ir 9 atkovotus kamuolius pridėjo Jordanas Mickey, 14 – Stefanas Jovičius.

„Astanos“ ekipoje išsiskyrė Jeremiah Hillas su 24 taškais. 18 taškų pridėjo Ojaras Silinis, po 11 – Michaelas Thompsonas ir Martinas Meieris (13 atk.k.).