Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (1-1) namais vadinamoje „Kalnapilio“ arenoje 95:92 (24:25, 25:20, 20:19, 26:28) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (0-2).

Abi komandos startavo rezultatyviai, tačiau taškus rinko skirtingais būdais – baudos aikštelėje žibėjo Gabrielius Maldūnas, o svečiams trimis tritaškiais atsilaikyti padėjo Brandonas Tabbas. Vis dėlto „Pieno žvaigždžių“ rotaciją apribojo vos per dvi minutes tris pražangas susirinkęs Josephas Bakeris.

Iki ilgosios pertraukos žaidimas klostėsi lygiai, o pirmasis ilgesnis spurtas surengtas tik po jos – Pauliaus Valinsko tritaškis atnešė šeimininkams dviženklę persvarą (58:47). Pasvalio klubas vėl atsisakė pasiduoti, o Martynas Arlauskas perėmęs kamuolį pasižymėjo dėjimu greitoje atakoje – 68:72.

Po minutės pertraukėlės panevėžiečiams pavyko susigrąžinti iniciatyvą, G. Maldūnas pasižymėjo galingu dėjimu (76:68). Skirtumas tarp komandų vėl išaugo po Gedimino Oreliko tritaškio ir Deivido Sirvydžio baudų metimų – 81:70. Lemiamam kėliniui įpusėjus baudų metimus realizavo P. Valinskas (86:77), prie svečių komplikacijų prisidėjo ir penktoji lyderio B. Tabbo pražanga.

Vėl charakterį rodę Aurimo Jasilionio auklėtiniai ataką užbaigė trečiuoju M. Arlausko dėjimu (81:86). Likus žaisti pusantros minutės aistras vėsinusį tritaškį pataikė G. Orelikas, dėjimu atsakė Deante Johnsonas. Chaotiškose paskutinėse sekundėse skirtumas dar aptirpo, bet stebuklo pasvaliečiai nesukūrė.

Rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidė pirmą kartą 30 taškų ribą pasiekęs G. Orelikas.

Panevėžio klubo žaidimui po nesėkmės Klaipėdoje įvairovės pridėjo ir pakoreguota rotacija – tuomet nuo suolo nepakilęs Liutauras Lelevičius šį kartą pasirodė starto penkete. Išvadų ėmėsi ir „Pieno žvaigždės“, išleidusios naujoką Kadeemą Jacką, neregistruotas liko latvis Artis Ate.

„7bet-Lietkabelis“ šeštadienį savo arenoje priims Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (0-2). Tuo metu „Pieno žvaigždžių“ jau sekmadienį laukia dar viena itin sudėtinga išvyka – svečiuose teks grumtis su Kauno „Žalgiriu“ (1-0).

„7bet-Lietkabelis“: Gediminas Orelikas 30 (5/7 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 5/6 baudos, 6 atk. kam., 5 rez. perd., 35 naud. balai), Paulius Valinskas 21 (5/6 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 2/4 baudos, 5 rez. perd.), Nikola Popovičius ir Gabrielius Maldūnas (5 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.) po 12, Donatas Sabeckis 5, Vytenis Lipkevičius ir Deividas Sirvydis (1/4 dvitaškis, 0/3 tritaškių, 2/2 baudos) po 4, Alenas Hadžibegovičius 3, Liutauras Lelevičius (0/1 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 2/2 baudos) ir Martynas Varnas po 2 taškus.

„Pieno žvaigždės“: Jordanas Watsonas 21 (1/6 tritaškis, 8 rez. perd.), Martynas Arlauskas (5 atk. kam.) ir Brandonas Tabbas (5/9 tritaškiai, 4 rez. perd., 4 klaidos) po 17, Simas Jarumbauskas 12 (4 atk. kam., 4 rez. perd., 5 klaidos), Deante Johnsonas 11 (5/5 dvitaškiai, 7 atk. kam.), Kadeemas Jackas 9 taškai (5 atk. kam.), Adomas Sidarevičius 3, Josephas Bakeris 2 taškai.