Lemiamo kėlinio pradžioje „Virtus“ turėjo net 18 taškų pranašumą (67:49).

Svečiai iš Milano neketino anksčiau laiko sudėti ginklų ir per 4 minutes smogė 16:2 bei sumažino deficitą iki kovinio atstumo (65:69).

šeimininkai po kelių sėkmingų atakų likus 3 min. vėl atitrūko dviženkle persvara (76:65), tačiau lemiamą kėlinį 11:0 užbaigę svečiai išplėšė pratęsimą (76:76).

Labai nerezultatyvios papildomos 5 minutės nugalėtojo neišaiškino (80:80), komandos stojo į antrą pratęsimą.

Jame tempą diktavo šeimininkai, kurie po Milošo Teodosičiaus tritaškio likus 1 min. turėjo 5 taškų persvarą (91:86).

„Virtus“ išsaugojo trapų pranašumą ir iškovojo pergalę 93:89.

Artimiausios rungtynės – birželio 19 dieną Milane, ketvirtasis mačas numatytas birželio 21-ą Bolonijoje.

„Virtus“: Marco Belinelli ir Jordanas Mickey po 18, Milošas Teodosičius 10, Tornikė Šengelija ir Danielis Hackettas po 9 taškus.

„Olimpia“: Shavonas Shieldsas 26 (44 min.), Shabazzas Napieras 16, Nicolo Melli 12 taškų.