Marius Grigonis žaidė 21 min., pelnė 9 taškus (3/5 dvit., 1/3 trit., 0/1 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 1-ą kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir fiksavo 11 naudingumo balų.

A. Gudaitis žaidė 17 minučių, pelnė 4 taškus (1/1 dvit., 2/6 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir rinko 10 naudingumo balų.

„Virtus“ nuliūdino „Real“ sirgalius

Praėjusią savaitę dvi nesėkmes patyrusi Bolonijos „Virtus“ (2/3) kaip reikiant nuotaikas pakėlė ketvirtadienį vakare Madride: Sergio Scariolos auklėtiniai svečiuose 95:92 (18:24, 23:21, 27:19, 27:28) pranoko „Real“ (2/3) ekipą.

Į pergalę svečius vedė danas Iffe Lundbergas – 18 taškų, 16 pridėjo Ismael Bako, 14 taškų pelnė Milošas Teodosičius, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus.

„Real“ neišgelbėjo fantastiškas rungtynes sužaidęs Gabrielis Deckas – 28 taškai, 6 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 34 naudingumo balai.

Trečią kėlinį įspūdingai sužaidę svečiai prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 68:64. Po Iffe Lundbergo ir Ismaelio Bako taškų „Virtus“ atitrūko dviženkle persvara (76:66).

Sėkmingą atkarpą pratęsė Isaia Cordinier ir Jaiteh Mamas, likus 7 min. „Real“ turėjo 15-os taškų deficitą (67:82).

Per paskutines minutes šeimininkai kabinosi į rungtynes ir vijosi svečius, likus 2 min. ekipas skyrė visiškai kovinis atstumas (83:87).

Likus 1 min. M. Teodosičius pridėjo dvitaškį (83:89), tačiau „Real“ viltis palaikė Mario Hezonjos tolimas metimas, po kurio komandas likus 14 sek. skyrė vienas metimas (91:93).

Visgi „Virtus“ pergalę įtvirtino M. Teodosičius, pataikęs baudos metimus (91:95).

„Real“: Gabrielis Deckas 28 (9/12 dit., 1/2 dvit., 7/7 baud., 34 naud. b.), Mario Hezonja 18, Walteris Tavaresas ir Džananas Musa po 13 taškų.

„Virtus“: Iffe Lundbergas 18, Ismael Bako 16, Milošas Teodosičius 14, Mam Jaiteh ir Isaia Cordinier po 12 taškų.

Kitos rungtynės:

„Valencia“ – Berlyno ALBA 87:73 (23:20, 27:19, 22:16, 15:18)

„Valencia“ (2/3): Chrisas Jonesas 20, Bojanas Dubljevičius 16, Kyle Alexander 12, Victor Claver ir Xabi Lopez-Arostegui po 7 taškus.

ALBA (3/2): Louis Olinde ir Christ Koumadje po 15, Gabrielle Procida 9 taškai.