Panevėžio ekipa namuose 93:85 (22:16, 23:22, 29:18, 19:29) įveikė Alytaus „Dzūkiją“ (6/11).

Šeimininkai savo sąlygas diktavo didžiąją mačo dalį, nors ketvirtojo kėlinio pabaigoje dzūkai šiek tiek ir patampė jiems nervus.

„Lietkabelį“ į priekį vedė Kyle'as Vinalesas, sužaidęs vienas iš geriausių sezono rungtynių. Amerikietis per 29 min. pelnė 24 taškus, realizuodamas 7 iš 10 mestų dvitaškių.

Panevėžiečių nuotaiką sugadino tik tai, kad ketvirtame kėlinyje traumą patyrė komandos vidurio puolėjas Dž. Gagičius. Susižeidęs koją aikštę jis paliko paskutinio ketvirčio viduryje, jam bus atliekami medicininiai tyrimai.

D.Gagičius iki tol sužaidė 17 minučių, per kurias pelnė 6 taškus, atkovojo 3 kamuolius, provokavo 4 pražangas ir surinko 11 naudingumo balų.

Dzūkai savo ruožtu irgi turėjo ryškiai išreikštą lyderį, kuriuo tapo nuo atsarginių suolo pakilęs Simas Jasaitis. Veteranas sužaidė antrą rezultatyviausią sezono mačą, per 27 min. jis pelnė 23 taškus, realizuodamas 5 iš 9 tritaškių.

Po šios pergalės Panevėžio ekipa turnyro lentelėje išlieka ketvirta, o Alytaus komanda žengia aštunta.

„Lietkabelis“: Kyle’as Vinalesas 26 (5 rez. perd., 26 naud. bal.), Margiris Normantas 14 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Vytenis Lipkevičius ir Gabrielius Maldūnas (9 atk. kam.) – po 10, Erikas Venskus 8, Gytis Masiulis 7 taškai.

„Dzūkija“: Simas Jasaitis 23 (5/9 trit., 21 naud. bal.), Paulius Danisevičius 13, Tadas Rinkūnas ir Kristupas Žemaitis (7 atk. kam., 7 rez. perd.) – po 12 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (18)