LKL vicečempionai rungtynėse su „Anwil“ nuo pirmų minučių pabėgo į priekį ir po pirmų 10 minučių pirmavo 24:9.

Antrame kėlinyje „Rytas“ nemažino apsukų ir dar labiau padidino savo pranašumą. Įpusėjus rungtynėms vilniečiai pirmavo 50:24, tačiau trečio kėlinio pabaigoje dėl traumos neteko puolėjo J. Williamso. 28 metų 203 cm ūgio krepšininkas, galintis žaisti ir sunkiojo krašto, ir vidurio puolėjo pozicijose, susižeidė Achilą ir aikštę paliko tik padedamas komandos draugų.

Trečiąjame kėlinyje šeimininkams pavyko šiek tiek pristabdyti vilniečius, tačiau po 30 minučių kovos „Rytas“ turėjo 18 taškų pranašumą (64:46).

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, kurį sutvarkius Vilniaus komanda į savo sąskaitą įsirašė antrą pergalę.

Priminsime, kad penktadienį pirmosiose draugiškose rungtynėse „Rytas“ 103:74 sutriuškino Gdynės „Asseco Arka“ ekipą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (24)