Pačioje susitikimo pradžioje nė vienai komandai didesnio pranašumo įgyti nepavyko. Visgi vėliau negausiai susirinkusių žiūrovų palaikomi Lenkijos klubo krepšininkai sugebėjo atitrūkti ir iki pertraukos susikrovė 9 taškų persvarą (26:17).

Antrajame ketvirtyje jau vilniečiai diktavo savo sąlygas, laimėjo žaidimo atkarpą rezultatu 11:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Vilniaus komanda turėjo 12 taškų persvarą, tačiau iki didžiosios pertraukos išlaikė tik nedidelį trijų taškų pranašumą (36:39).

Trečio kėlinuko metu vyko lygus žaidimas. Komandos dažnai klydo ir nedemonstravo gražaus žaidimo. Prieš lemiamą ketvirtį lenkai įgijo 5 taškų persvarą (59:54).

Paskutinio kėlinuko pradžioje vėl kur kas aktyvesni Zgoželeco „Turow“ komandos krepšininkai. Įpusėjus lemiamam ketvirčiui lenkai pirmavo rezultatu 68:61. Persavarą jie išlaikė iki paskutinės minutės. Tuomet iniciatyvos ėmėsi 5 taškus iš eilės pelnęs ir varžovų pranašumą iki minimumo sumažinęs Janis Blūmas. Tačiau susitikimo pabaigą vėl tiksliau sužaidė Lenkijos klubas.

„Lietuvos rytas“: D.Ivanovas 14 pelnytų taškų, R.Seibutis - 13, J.Blūmas - 11, N.Nedovičius - 10.

„Turow“: D.Jacksonas - 19, M.Chylinskis ir R.Robinsonas po 14, I.Zigeranovičius - 12.

Praėjusių metų lapkričio mėnesį vykusiame pirmajame šių komandų susitikime Vilniuje „Lietuvos rytas“ šventė pergalę rezultatu 78:71.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (331)