Rungtynių pradžioje komandos žaidė apylygiai ir įpusėjus ketvirčiui minimalų pranašumą turėjo „Vilkmergė“ (9:8), tačiau netrukus ukmergiškės surengė spurtą 10:0 ir susikrovė dviženklę persvarą. Kėlinio pabaiga šiaulietėms taip pat nesusiklostė sėkmingai ir po pirmųjų dešimties minučių „Vilkmergė“ pirmavo 25:10.

Antrame ketvirtyje ir toliau dominavo ukmergiškės, kurios neleido nei kiek priartėti „Šiaulių-Universiteto“ ekipai. Įpusėjus antrajam kėliniui viešnios pirmavo jau 20 taškų skirtumu (38:18). „Vilkmergė“ tempo nemažino ir toliau tolo nuo varžovių. Prieš antrąją mačo dalį svečių iš Ukmergės pranašumas siekė net 28 taškus – 52:24.

Po didžiosios pertraukos šiaulietės laimėjo atkarpą 12:5, tačiau tai tik neženkliai leido priartėti (36:57). Nors puolimą šeimininkės ir pagerino bei laimėjo kėlinį 20:15, tačiau prieš paskutinį ketvirtį ukmergiškės vis tiek turėjo saugų pranašumą – 67:44.

Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas, per kurį šiaulietės stebuklo nesukūrė, o „Vilkmergė“ iškovojo įtikinamą pergalę.

„Šiauliai-Universitetas“: Urtė Bukauskaitė 14 (9 kld.), Dominyka Paliulytė 11 (7 atk. kam., 9 rez. perd.), Enrika Matiukaitė (7 atk. kam.) ir Manta Urbonaitė (9 atk. kam.) po 9 taškus.

„Vilkmergė“: Martyna Petrėnaitė 19, Rita Žilinskaitė 16, Agneta Kisielienė (7 atk. kam.) ir Aurelija Putramentaitė (6 atk. kam.) po 12 taškų.

Stephanie Gardner

Sėkmingą pirmenybėse tęsia Marijampolės „Sūduva“. Šalies čempionės namuose rezultatu 76:62 (17:23, 24:11, 15:18, 20:10) įveikė „Aistes-LSU“. Marijampolietės šiose rungtynėse vertėsi be Neringos Skadaitės ir Katerynos Dobrikovos.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Aistės-LSU“, kurios išsiveržė į priekį 11:4 ir nuo pirmųjų minučių privertė LMKL čempiones vytis kaunietes. Pirmajame kėlinyje „Sūduva“ nesugebėjo įgyti persvaros ir pralaimėjo kėlinuką rezultatu 17:23.

Antrame kėlinyje „Sūduva“ ir toliau nerado priešnuodžių kauniečių žaidimui, kurios toliau didino savo pranašumą (28:19). Gausiai savų sirgalių palaikomos marijampolietės surengė galingą spurtą (16:2) ir išsiveržė į priekį (36:30) bei prieš didžiąją pertrauką susikrovė 7 taškų pranašumą (41:34).

Įpusėjus trečiajam kėliniui „Sūduvos“ persvarą šoktelėjo iki 11 taškų (52:41), tačiau ja ilgai džiaugtis Marijampolės ekipa nesugebėjo. Galingai trečią ketvirtį užbaigusios „Aistės-LSU“ prieš lemiamą kėlinuką aptirpdė savo deficitą iki 4 taškų (52:56).

Ketvirtame kėlinyje „Sūduva“ susigrąžino dviženklį pranašumą, kurį išsaugojo iki pat finalinės rungtynių sirenos ir šventė pergalę rezultatu 76:62.

„Sūduva“: Rita Milieškienė 19, Stephanie Gardner 15, Justina Matuzonytė (10 atk. kam.) 13, Danielė McCray 11, Greta Tamašauskaitė 8 taškai.

„Aistės-LSU“: Gintarė Jasiunskaitė (4/7 trit.) 18, Akvilė Baronėnaitė 12, Kristina Masionytė ir Karolina Kazočiūnaitė po 7 taškus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)