Trečioje vietoje esanti Aušros Bimbaitės atstovaujama Kursko „Dinamo“ komanda, kurią treniruoja Alfredas Vainauskas ir Saulius Vadopalas, namuose 81:60 (26:14, 19:12, 14:21, 22:13) nugalėjo šeštoje pozicijoje esantį Vologdos „Čevakata“ (6/9) klubą.

Rungtynėse Kurske lietuvė nugalėtojoms pelnė 3 taškus, atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei po kartą suklydo ir prasižengė. Per 22 žaidimo minutes (21:55) A. Bimbaitė prametė dvitaškį ir pataikė 1 tritaškį iš 3.

Po 19 taškų prie pergalės prisidėjo Michelle Snow ir Epiphanny Prince, 15 - Temeka Johnson.

Viešnių gretose sėkmingiausiai žaidė Glory Johnson (17 tšk.) bei Jelena Volkova (14 tšk.).

Dešimties komandų turnyre pirmauja Jekaterinburgo UGMK klubas - 14 pergalių ir 1 pralaimėjimas.

G.Petronytė Italijos lygoje pelnė 10 taškų

Penktą nesėkmę šešioliktose Italijos moterų krepšinio pirmenybių rungtynėse patyrė ketvirtą vietą dešimties komandų turnyre užimantis šalies čempionas Gintarės Petronytės atstovaujamas Taranto „Goldbet“ klubas, svečiuose 60:67 (22:10, 15:17, 14:15, 9:25) nusileidęs trečioje pozicijoje esančiai Parmos „Lavezzini“ (12 pergalių ir 4 pralaimėjimai) ekipai.

Vidurio puolėjos iš Lietuvos sąskaitoje - 10 taškų, 5 atkovoti kamuoliai, 2 klaidos bei 3 pražangos. Per 22 minutes G. Petronytė pataikė 4 dvitaškius iš 10, realizavo 2 baudų metimus iš 4 bei prametė vienintelį tritaškį.

12 taškų į aikštelės šeimininkių krepšį įmetė Nicole Antibe, 9 - Liron Cohen.

Nugalėtojoms Sonja Kireta pelnė 21 tašką, Valeria Battisodo - 13, Jilian Harmon - 12.

Italijos moterų pirmenybėse pirmauja Skijaus „Famila Wuber“ (15/1) krepšininkės.