Pademonstravusios puikią gynybą „VIČI-Aistės“ sužaidus vos 4 min. privertė aikštelės šeimininkių trenerius prašyti minutės pertraukėlės – 8:2. Po jos kaunietės ir toliau didino persvarą. Po dviejų iš eilės Santos Okockytės prasiveržimų viešnių persvarą išaugo iki 14 taškų – 18:4. Kėlinuką metimu su varžovės pražanga aidint sirenai užbaigė Vita Kuktienė – 25:12.

Antrojo kėlinuko pradžioje minutės pertraukėlės teko prašyti Mantui Šerniui po to, kai „VIČI-Aičių“ persvara sumažėjo iki 9 taškų – 19:28. Po jos puikią atkarpą sužaidė V. Kuktienė. Krašto puolėja pataikė du tritaškius iš eilės, o gynyboje perėmė kamuolį – 34:19. Vilniečių gretose iniciatyvos ėmėsi Gintarė Petronytė, atsakiusi 5 taškais.

„Kibirkšties-Tichės-IKI“ aikštės gynybos sistema pristabdė čempionato lyderių puolimą. Trijų minučių sausą atkarpą tolimu metimu nutraukė Aija Putnina. Dar vieną tritaškį pridėjo Courtnay Pilypaitis, sugrąžindama 15 taškų pranašumą „VIČI-Aistėms“ – 42:27. Kėlinuko pabaigoje kanadietė buvo nubausta nesportine pražanga po to, kai pernelyg kietai sustabdė greitą Eglės Šniokaitės ataką.

Iškart po didžiosios pertraukos „VIČI-Aistės“ atstatė 15 taškų pranašumą, kuris laikėsi pusę trečiojo kėlinuko. Jo viduryje A. Putnina ir C. Pilypaitis pataikė du tritaškius, o viešnių persvara padidėjo iki 18 taškų – 61:43. Sunkiu vilnietėms momentu tolimą metimą pataikė E. Šniokaitė. Po jo „Kibirkštis-Tichė-IKI“ spurtavo ir sumažino atsilikimą iki 12 taškų – 50:62.

Atkakli kova tęsėsi ketvirtajame kėlinuke. Keletą kartų „VIČI-Aisčių“ persvara buvo padidėjusi iki 16 taškų, tačiau sostinės komanda taikliais metimais sumažindavo deficitą. Po Amandos Kemežys metimo iš vidutinio nuotolio „VIČI-Aistės“ pirmavo 81:64. Likus žaisti 3 min. vilniečių treneriai į aikštelę išleido iki tol nerungtyniavusias Dalią Belickaitę ir Ievą Prėskienytę.

„Kibirkščiai-Tichei-IKI“ K. Vengrytė surinko 18, G. Petronytė (13 atk. kamuolių) – 16, E. Šniokaitė – 14 taškų.

„VIČI-Aistėms“ V. Kuktienė pelnė 22, A. Putnina – 16, C. Pilypaitis – 11 taškų.

1.Kauno "VIČI-Aistės"272702263:145554
2.Kauno rajono "Sirenos"2717101784:176444
3.Klaipėdos "Lemminkainen"2717102013:197944
4.Vilniaus "Kibirkštis-Tichė-IKI"2717101980:186144
5.Utenos "Utena"279181794:197536
6.Šiaulių "Rūta"278191837:201435
7.Kauno "LKKA-Aistės"277201661:192034
8.Marijampolės "Sūduva"276211675:203933