Mūsiškės namuose taip pat nugalėjo ir Dėro „Uni Seat Gyor“ krepšininkes iš Vengrijos 71:51. Pirmą tarpusavio susitikimą „Ros Casares“ komanda laimėjo įtikinamai 83:55. Ispanijos komandai pralaimėjimas Kaune buvo tik antras moterų Eurolygos šiame sezone.

„VIČI-Aistėms“ padėti jau negalėjo į Rusiją žaisti išvykusi Sandra Linkevičienė.

Rungtynės

Susitikimas prasidėjo atkakliai ir vyko taškas į tašką (8:7, 10:9). Netrukus viešnios iš Ispanijos kiek atitrūko 10:14. Iki kėlinio pabaigos nežymiai nuolat pirmavo Valensijos (13:16). Courtnay Pilypaitis reidu per visą aikštę ir metimu iš po krepšio paskutinę sekundę persvėrė rezultatą „VIČI-Aisčių“ naudai - 17:16.

Antrame ketvirtyje kaunietės diktavo savo sąlygas varžovėms ir po Rimos Valentienės tritaškio įgijo didžiausią - 5 taškų - persvarą (27:22). Sėkminga atkarpa 4:0 „Ros Casares“ ekipai pavyko priartėti - 27:26. Bet Mantės Kvedaravičiūtės ir Aijos Putninės tolimi „šūviai“ leido „VIČI-Aistėms“ po 20 minučių kovos saugiau - 9 taškų skirtumu - pabėgti nuo priešininkių (39:30). Beje, latvė savo tritaškį pataikė paskutinę kėlinio sekundę.

Trečiame ketvirtyje Valensijos ekipa ėmė vytis aikštės šeimininkes (42:37, 44:41), kol 28-ą minutę išlygino skirtumą 46:46. „Ros Casares“ krepšininkės padidino tempą ir po 30 minučių žaidimo susigrąžino iniciatyvą 51:55.

Lemiamas ketvirtis vėl vyko lygiai ir atkakliai (55:55, 57:57, 59:59). Kaunietėms pamažu ėmė stigti jėgų, jos dažniau prasižengdavo ir prastai kovojo dėl atšokusio kamuolio. 37-ą minutę viešnios iš Ispanijos pavojingai nutolo 61:66. Vitos Kuktienės svarbus tritaškis atgaivino „VIČI-Aisčių“ gerbėjų viltis - 64:66. Tačiau Isabelles Yacoubou ir Janos Veselos pastangomis „Ros Casares“ komanda vėl įgijo solidesnį pranašumą - 64:68 (likus pusantros minutės).

V. Kuktienė dar viena tolima „bomba“ ir metimu iš po krepšio, likus 30 sek., išlygino rezultatą - 70:70. Bet 160 cm ūgio Silvia Dominguez prasiveržė po krepšiu ir persvėrė santykį 70:72 (likus 2,2 sek.). Paskutinėje mūsiškių atakoje sunku tritaškį nuo lentos pataikė R. Valentienė ir išplėšė pergalę „VIČI-Aistėms“ - 73:72.

„VIČI-Aistės“ - „Ros Casares“ - 73:72 (17:16, 22:14, 12:25, 22:17).

„VIČI-Aistės“: Tatjana Lichtarovič 17 (7 atk. kam., 7/12 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), Vita Kuktienė 15 (3/5 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai), Aija Putnina 13 (7 atk. kam.), Rima Valentienė 9 (3/3 tritaškiai), Courtnay Pilypaitis 7 (8 rez. perdav.), Amanda Kemežys 5 (4 atk. kam.), Vaida Sipavičiūtė 4, Mante Kvederavičiūtė 3 taškai. Lina Pikčiūtė (02:04 min.) taškų nepelnė, o Milda Sauliūtė nežaidė.

„Ros Casares“ Ann Wauters 18 (5 atk. kam.), Jana Vesela 14, Lauren Jackson (7 atk. kam.) ir Isabelle Yacoubou (7 atk. kam.) po 10, Silvia Dominguez 7, Katalin Honti 5, Eshaya Murphy ir Laia Palau po 4 taškus.

Blokai: „VIČI-Aistės“ 1 – 3 „Ros Casares“;

Pražangos: „VIČI-Aistės“ 23 - 13 „Ros Casares“.

Kitose šios grupės rungtynėse Buržo „Bourges Basket“ komanda iš Prancūzijos savo aikštėje nugalėjo Algirdo Paulausko treniruojamą Jekaterinburgo UMMC ekipą rezultatu 79:74 (19:18, 18:19, 24:14, 18:23). Rusijos klubo debiutantė Sandra Linkevičienė per 3 minutes pelnė 1 tašką (1/2 baudos) ir prasižengė du kartus.