Dvikovos pradžioje "VIČI-Aistės" pirmavo 3:2 po Santos Okockytės tritaškio. Tačiau jaupo minutės Mantas Šernius buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės, kai aikštelės šeimininkės be atsako pelnė 7 taškus. Kėlinio viduryje Buržo krepšininkės triskart suklydo ir, Courtnay Pilypaitis pataikius tolimą metimą ir išlyginus rezultatą, atsakomos minutės pertraukėlės teko prašyti „Bourges Basket“ komandos strategams - 11:11.

Po jos Prancūzijos klubas vėl ėmė tolti. Nesėkmingai kaunietėms susiklostė paskutinė ketvirčio minutė, per kurią taškus rinko tik aikštelės šeimininkės - 28:19.

Daugiau nei dvi antro kėlinuko minutes abi komandos nesugebėjo surengti rezultatyvios atakos. Po savo komandos taškų sąskaitą atidarusios Ievos Kublinos dvitaškio „Bourges Basket“ persvara tapo dviženkle. Nors aikštelės šeimininkės taškus rinko sunkiai, „VIČI-Aisčių“ puolimas buvo dar prastesnis: per 6 minutes kaunietės buvo pelniusios vos 2 taškus. Skirtumui išaugus iki 16 taškų, M. Šernius paprašė minutės pertraukėlės, tačiau tik likus minutei iki didžiosios petraukos C. Pilypaitis pataikė savo antrą tolimą metimą ir pagaliau nutraukė tuščią kauniečių atkarpą. Po dviejų kėlinukų - 39:24.

Styliani Kaltsidou pradėjo trečią kėlinuką 8 iš eilės pelnytais taškais, po kurių „Bourges Basket“ persvara ne tik perkopė 20 taškų ribą (49:26), tačiau ir toliau augo. „VIČI-Aisčių“ puolimas strigo varžovių gynybos gniaužtuose. Kėlinuko pabaigoje C. Pilypaitis pataikė du tritaškius iš eilės, tačiau aikštelės šeimininkės susigrąžino turėtą 30 taškų persvarą.

Per paskutines 10 minučių „Bourges Basket“ treneriai į aikštelę išleido mažiau laiko turnyre praleidžiančias krepšininkes. Žaidimas išsilygino, tačiau sumažinti persvarą „VIČI-Aistėms“ pavyko minimaliai.

„Bourges Basket“: C. Joens 17, Ieva Kublina ir Styliani Kaltsidou po 11 taškų.

„VIČI-Aistės“: Cortnay Pilypaitis 12, Vaida Sipavičiūtė 8, Lina Pikčiutė 6 taškai.