Sužaidus vos dvi minutes treneriui Linui Šalkui teko prašyti minutės pertraukėlės, nes po Mantės Kvederavičiūtės pelnyto dvitaškio su Kristinos Alminaitės pražanga „VIČI-Aistės“ pirmavo 9:0. Viešnios pasinaudojo sumažinusių atsilikimą iki penkių taškų „Sirenų“ klaidomis ir kėlinuko pabaigoje susikrovė dviženklę persvarą - 20:8.

Po nerezultatyvios antrojo kėlinuko pusės du tritaškius pataikė Milda Sauliūtė ir Rima Valentienė. „VIČI-Aisčių“ pranašumas pasiekė 20 taškų ribą - 42:22. Prieš didžiąją pertrauką įsižaidusioms Rasai Žemantauskaitei-Matlašaitienei ir Indrei Keršulytei pavyko ją šiek tiek sumažinti – 27:44.

Trečiame ketvirtyje abi komandos pratęsė klaidų ir netaiklių metimų seriją. „VIČI-Aisčių“ žaidimą puolime pagerino Manto Šerniaus paprašyta minutės pertraukėlė. Aikštelės šeimininkės strigo čempionato lyderių gynyboje ir pirmą sėkmingą ataką surengė tik penktą ketvirčio minutę - 49:29 po vienintelio naudingiausios šio sezono „Sirenų“ krepšininkės K. Alminaitės taiklaus metimo rungtynėse. Aijai Putninai pataikius du dvitaškius iš eilės kauniečių pranašumas išaugo iki 26 taškų. Jį kėlinio pabaigoje tolimu metimu sumažino Eglė Tarasevičiūtė - 36:59.

Didžiąją ketvirtojo kėlinuko dalį „VIČI-Aistės“ pirmavo 19-23 taškų persvara. Pačioje rungtynių pabaigoje viešnios atsipalaidavo ir leido „Sirenoms“ sumažinti atsilikimą iki 12 taškų - 58:70. Tašką dvikovoje padėjo kauniečių komandos kapitonė Amanda Kemežys.

„Sirenoms“ R. Žemantauskaitė-Matlašaitienė pelnė 17 (8 atk. kamuoliai), E. Tarasevičiūtė - 14 (10 akt. kamuolių), I. Keršulytė - 12 taškų.

„VIČI-Aistėms“ 12 taškų surinko V. Sipavičiūtė, po 10 pridėjo R. Valentienė ir V. Kuktienė.