Nors pirmuosius taškus pelnė „Lotos“, aikštelės šeimininkės atsakė 8:0 laimėta atkarpa. Lenkijos komanda bandė išnaudoti savo priekinės krepšininkes, tačiau jų atakos strigo nuolat dvigubinamoje kauniečių gynyboje, o antrųjų šansų puikiai dėl atšokusių kamuolių kovojusios „VIČI-Aistėms“ nesuteikė. Po dviejų iš eilės Mildos Sauliūtės tolimų metimų komandas skyrė 9 taškai – 15:6.

Magdalena Zietara pataikė vieną baudos metimą antrojo kėlinuko pradžioje ir sumažino persvarą iki 6 taškų – 17:11, tačiau Aija Putnina įmetė tritaškį, Tatsiana Likhtarovič užbaigė ataką prasiveržimu, o „VIČI-Aistėms“ pirmą kartą šiose rungtynėse susikrovė dviženklį pranašumą – 22:11.

„Lotos“ gretose ėmėsi iniciatyvos pirmojo rato dvikovoje nerungtyniavusi Jolene Anderson. Po jos pelnytų penkių taškų iš eilės skirtumas sumažėjo iki 7 taškų, tačiau A. Putnina pataikė trečią savo tolimą metimą ir atstatė dviženklę kauniečių persvarą. Lenkijos klubas pasinaudojo keturiomis „VIČI-Aisčių“ klaidomis: J. Anderson pataikė dar du tritaškius ir privertė Mantą Šernių prašyti minutės pertraukėlės – 30:26. „Lotos“ spurtas baigėsi, žaidimas išsilygino.

Visgi po pertraukos viešnioms prireikė tik penkių minučiųtam, kad jos persvertų rezultatą. Po taiklaus G. Roberts dvitaškio – 44:46. Nemalonumai „VIČI-Aistėms“ nesibaigė. Stabdydama greitą Gdynės krepšininkių ataką ketvirtąją pražangą užsidirbo Courtnay Pilypaitis, o G. Roberts pratęsė „Lotos“ spurtą. Po dar vieno jos metimo viešnios atitrūko 7 taškų persvara – 46:53. Sausą 4 minučių „VIČI-Aisčių“ atkarpą nutraukė Mantė Kvederavičiūtė.

Kaunietės keletą kartų priartėjo vieno metimo atstumu, tačiau perimti iniciatyvos nesisekė. Po Andrijanos Kneževič dvitaškio „Lotos“ vėl atitrūko 6 taškų atstumu, sužaidus 3 minutes. Krepšininkės negailėjo nei savęs, nei varžovių – kėlinuko pasipylė kraujas, kai Lina Pikčiūtei buvo prakirsta lūpa. J. Anderson pataikė penktą tolimą metimą, po kurio komandas skyrė 7 taškai – 58:65. Visas „VIČI-Aisčių“ viltis išgelbėti rungtynes nubraukė dar vienas „Lotos“ legionierės iš JAV tritaškis, likus dviems minutėms iki rungtynių pabaigos.

„VIČI-Aistėms“ V. Kuktienė pelnė 17, A. Putnina – 11 (10 atkovotų kamuolių), C. Pilypaitis – 7 taškus.

„Lotos“ komandai J. Anderson surinko 22, G. Robert – 20 taškų.

Tai buvo paskutinės šio moterų Eurolygos turnyro sezono rungtynės Kauno sporto halėje.