OLY savo arenoje 86:76 (18:21, 21:17, 22:21, 25:19) nugalėjo Berlyno ALBA (3-7) kolektyvą.

S. Vezenkovo indėlis į pergalę ir vėl buvo svariausias. Bulgaras per 33 minutes sumetė 24 taškus (6/6 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 6/6 baudos), sugriebė 6 atšokusius kamuolius ir surinko 34 naudingumo balus.

Kostas Papanikolaou pridėjo 19 (5/8 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 9 atk. kam.), o Kostas Sloukas (11 rez. perd.) ir Joelis Bolomboy'us – po 12 taškų.

Berlyno ekipai po 12 taškų atnešė Maodo Lo ir Jaleenas Smithas.

Jau šeštą pralaimėjimą iš eilės patyrė į vis gilesnę duobę klimpstanti Milano „Olimpia“.

Ettores Messinos auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje 72:82 (21:15, 16:17, 11:26, 24:24) neatsilaikė prieš vienvaldę turnyro lyderę Stambulo „Fenerbahčę“.

Šeimininkų kailio neišgelbėjo nei Nazas Mitrou-Longas su 18 (7 klaidos), nei Devonas Hallas su 16, nei naujokas Timothe Luwawu-Cabarrot su 15 taškų.

„Fener“ puolimo vežimą tempė Nigelis Hayesas-Davisas, finišavęs su 22 taškais ir 31 naudingumo balu. Marko Guduričius pasiūlė 11, o Nickas Calathesas ir Johnathanas Motley – po 9 taškus.

Penktąkart paeiliui laimėjo Madrido „Real“ (7-3) krepšininkai, kurie Ispanijos sostinėje 105:97 (32:40, 22:11, 32:23, 19:23) įrodė savo pranašumą prieš Belgrado „Partizan“ (4-6).

Per pimą kėlinį net 40 taškų praleidę „Real“ vyrai vis tiek sugebėjo laimėti pirmą susitikimo pusę – 54:51, o po didžiosios pertraukos atitrūko dar labiau.

Sergio Llullas sušveitė 20 (4/7 tritaškiai), Walteris Tavaresas 17 (8 atk. kam.), Gabrielis Deckas ir Mario Hezonja po 15, o Džananas Musa – 14 taškų.

Svečiams Zachas LeDay'us sukaupė 20 (4/5 tritaškiai), Dante Exumas – 17, Kevinas Punteris – 16, Jamesas Nunnaly – 15, Danilo Andžušičius – 13 taškų.

Trečią sykį iš eilės džiaugėsi trenerį pakeitusi Belgrado „Crvena Zvezda“ (4-6).

Serbijos atstovai prie savų sienų 69:68 (27:18, 9:11, 14:18, 19:21) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ (5-5) pasipriešinimą.

Nugalėtojams Nemanja Nedovičius parūpino 12, o Hassanas Martinas – 11 taškų.

„Maccabi“ gretose išsiskyrė Lorenzo Brownas su 23 (7 rez. perd., 30 naud. balų) ir Romanas Sorkinas su 16 taškų (8/9 dvitaškiai).

Primename, kad Kauno „Žalgiris“ penktadienį 21 val. 45 min. išvykoje surems ietis su Valensijos „Basket“.