Pastarajame mače titulą ginantis Karališkasis klubas privalėjo vargti iki paskutinių sekundžių, Chuso Mateo auklėtiniai svečiuose įveikė baskų klubą 79:77 (19:23, 24:24, 19:20, 17:10).

Solidžiai žaidęs T. Sedekerskis liko arti dvigubo dublio: per 26 minutes pelnė 8 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

Pergalingu metimu likus dviem minutėms iki ketvirto kėlinio pabaigos pasižymėjo Facundo Campazzo. Argentinietis smeigė dvitaškį po to, kai T. Sedekerskis rezultatą lygino. Per paskutines 120 sekundžių komandos taškais nepasižymėjo.

Tadas Sedekerskis krauna į krepšį

Pergalės link „Real“ vedė 18 taškų pelnęs ir 8 kamuolius sugriebęs Guerschonas Yabusele, 15 taškų pridėjo Sergio Llullas, 13 pelnė Džananas Musa.

„Baskonia“ gretose rezultatyviausiai žaidė Matthew Costello – 16 taškų, po 13 pridėjo Chima Moneke (9 atkv. kam.) ir Nico Mannionas.

Toks pat įtemptas mačas vyko ir Valensijoje, kur staigmeną pateikė šeimininkavusi „Valencia Basket“ komanda. Ispanijos klubas 70:65 (17:20, 22:18, 14:13, 17:14) patiesė praėjusio sezono finalo ketverto dalyvę „AS Monaco“ ekipą.

Nė viena komanda nepajėgė atitrūkti iki pat 4-ojo kėlinio, kai per paskutines dvi minutes 9:0 spurtą surengė šeimininkai, kurio metu nesportine pražanga buvo nubaustas „Monaco“ puolėjas Alpha Diallo. Svečiai atsitiesti nebesugebėjo ir turėjo pripažinti pralaimėjimą.

„Monaco“ gretose Donatas Motiejūnas per 23 minutes pelnė 8 taškus ir sugriebė 5 atšokusius kamuolius.

Rezultatyviausiai žaidė Mike‘as Jamesas – pelnė 21 tašką, atkovojo 7 kamuolius ir išdalino 7 rezultatyvius perdavimus, 17 taškų pridėjo Elie Okobo.

Šeimininkus pergalės link vedė Semi Ojeleye, kuris pelnė 17 taškų ir atkovojo 7 kamuolius. Jam puikiai talkino 14 taškų pridėjęs ir labai svarbų tritaškį lemiamu momentu smeigęs Chrisas Jonesas.