Lietuvio klubas išvykoje 116:106 (36:23, 20:32, 29:28, 31:23) įveikė Los Andželo „Clippers“ (6-8). „Pelicans“ įsirašė jau trečią pergalę iš eilės, kartu nutraukdama tokią pačią varžovų seriją.

Kartu tai buvo penktoji „Pelicans“ pergalė per paskutinius šešis mačus.

J. Valančiūnas per 28 minutes pelnė 12 taškų (2/4 dvit., 2/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, bet kartą suklydo ir keturis kartus pažeidė taisykles.

Ketvirto kėlinio pradžioje po Russello Westbrooko baudos metimo šeimininkai buvo šalia – 86:87, tačiau tada „Pelicans“ laimėjo penkių minučių atkarpą 20:8 ir perėmė mačo iniciatyvą.

Likus žaisti mažiau nei minutę „Clippers“ pavyko vėl priartėti (106:110), bet Ziono Williamsono dvitaškis ir tikslūs Naji Marshallo baudų metimai įtvirtino svečių pergalę.

Z. Williamsonas nugalėtojams surinko 32 taškus (13/24 dvit., 0/1 trit., 6/9 baud.), Brandonas Ingramas pridėjo 30. „Clippers“ gretose ryškiausias buvo Paulas George’as su 34 taškais (4/12 trit.).

Itin blankus buvo Jameso Hardeno ir R. Westbrooko duetas – pirmasis sukrapštė 8, antrasis vos 3 taškus, o kartu iš žaidimo pataikė 3 metimus iš 16.

„Clippers“: P. George’as 34, K. Leonardas ir N. Powellas po 20, I. Zubacas 11.

„Pelicans“: Z. Williamsona 32, B. Ingramas 30, H. Jonesas 14, J. Valančiūnas 12.