Jis pelnė 20 taškų ir atliko net 15 rezultatyvių perdavimų ir taip pagerino „Visų žvaigždžių“ rungtynių rekordą.

Bendroje įskaitoje Rytai pagal pergales pirmauja prieš vakarus – 36:27. Tai buvo trečia iš eilės Vakarų komandos pergalė prieš Rytų atstovus „Visų žvaigždžių“ mačuose.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo Vakarų rinktinė (7:0), bet antrame kėlinyje spurtavę Rytai persvėrė rezultatą (50:48). Komandos žiūrovus džiugino triuškinamais dėjimais ir įmantriais perdavimais. Trečiame ketvirtyje nuolat pirmavo Vakarų rinktinė, bet skirtumas nebuvo didesnis, negu 8 taškai.

Ketvirto kėlinio metu Vakarai susikrovė dviženklę persvarą (119:109), tačiau į lemiamą šturmą pakilę Rytų atstovai skirtumą sumažino iki minimumo (118:119). Įpusėjus lemiamam kėliniui komandos ėmė žaisti rimtai ir aršiai kovojo dėl pergalės. Vakarai likus dviems minutėms pabėgo nuo varžovų 10 taškų skirtumu (136:126) ir mačo laimėtojas tapo aiškus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 30 taškų surinkęs Kevinas Durantas, Ch. Paulas pelnė 20, Blake'as Grifinas įmetė 19, o Jamesas Hardenas – 15 taškų.

Rytų rinktinės gretose Carmelo Antony surinko 26 taškus ir atkovojo 12 kamuolių, Dwyane'as Wade'as pelnė 21, o LeBronas Jamesas – 19, Paulas George'as - 17, australas Kyrie Irvingas - 15 taškų.

Kevinas Garnettas (Rytai) dalyvavo jau 15-oje „Visų žvaigždžių“ šventėje karjeroje.

Rezultatas:

Vakarai - Rytai - 143:138 (31:26, 38:39, 39:39, 35:34).

Vakarai: Kevinas Durantas 30 (31 min., 6 atk. kam., 10/16 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 1/1 baudos), Blake'as Griffinas 19 (9/11 dvitaškiai, 1/2 baudos), Chrisas Paulas 20 (15 rez. perdav., 3/5 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 2/3 baudos), Jamesas Hardenas 15, Russellas Westbrookas 14, prancūzas Tony Parkeris 13, Kobe Bryantas (8 rez. perdav.), 4/6 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 1/2 baudos) ir Dwightas Howardas (7 atk. kam.), 3/5 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai) po 9, Davidas Lee ir Zachas Randolphas po 6, Timas Duncanas 2 taškai. LaMarcusas Aldridge'as taškų nepelnė.

Rytai: Carmelo Anthony 26 (31 min., 12 atk. kam., 5/7 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 7/9 baudos), Dwyane'as Wade'as 21 (29 min., 7 rez. perdav., 9/11 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), LeBronas Jamesas 19 (30 min., 5 rez. perdav., 4/11 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 2/4 baudos), Paulas George'as 17 (4/7 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai), australas Kyrie Irvingas 15 (25 min., 3/5 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai), britas Luolas Dengas 10, prancūzas Joakimas Noah 8 (10 atk. kam.), Tysonas Chandleris 7 (8 atk. kam.), Chrisas Boshas ir Jrue Holiday po 6, Brookas Lopezas 3 taškai. Kevinas Garnettas 0 taškų (6 min.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (32)