O. Galdikas nugalėtojams pelnė 6 taškus, po krepšiais atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 varžovų metimus, dusyk suklydo ir kartą prasižengė. Per 20 minučių (19:51) jis pataikė 3 dvitaškius iš 5, tačiau abu baudų metimai tikslo nepasiekė.

24 su puse minutės (24:33) aikštelėje praleidusio O. Varanausko sąskaitoje 5 (tritaškiai 084, dvitaškiai 1/6, baudos 3/4) taškai, 3 sugriebti ir 2 perimti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, klaida ir 3 pražangos.

Lygos lydere lieka čempionės titulą ginanti Zelionos Guros „Stelmet“ (12/2) ekipa su Mantu Česnauskiu, lenkianti Zgoželeco „PGE Turow“ (10/4) klubą su Denisu Krestininu ir Dariaus Maskoliūno treniruojamą Sopoto „Trefl“ (10/3) komandą su Šarūnu Vasiliausku.

Deivido Dulkio Vloclaveko „Anwil“ (9/5) ekipa užima ketvirtą vietą.

Rumunijos vyrų krepšinio čempionate rezultatyvus V. Pečiuko ir G. Navicko žaidimas

Devintą pergalę dvyliktose Rumunijos vyrų krepšinio pirmenybių rungtynėse iškovojo septintą vietą keturiolikos komandų turnyre užimantis Vaidoto Pečiuko ir Gedimono Navicko Tirgu Murešo „BC Mureš“ klubas, namuose 88:75 (21:25, 21:15, 23:18, 23:17) nugalėjęs šeštojoje pozicijoje esančią Krajovos SCM U (8 pergalės ir 6 pralaimėjimai) ekipą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs lietuvis pelnė 22 taškus, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą bei po 4 kartus suklydo ir prasižengė. Per 35 su puse minutės (35:26) V. Pečiukas įmetė 3 tritaškius iš 6, visus 4 dvitaškius bei realizavo 5 baudų metimus iš 6.

Po 18 taškų į svečių krepšį įmetė Alexandras Mladenovičius ir Gediminas Navickas.

Per 24 minutes lietuvis pataikė 2 tritaškius iš 3, 4 dvitaškius iš 6 bei visus 4 baudų metimus. Be to jis atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir sykį prasižengė.

Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Bogdanas Popescu (16 tšk.), Le Varas Cortezas bei Mirko Kovačius (po 14 taškų).

Turnyre pirmauja Oradios „CS Municipal“, Sibiu „CSU Atlassib“ ir Ploješčio „CSU Asesoft“ (po 10/3) klubai.

„BC Timišoara“ (6/7) komanda su Vaidotu Volkumi – vienuolikta.