Pirmajame mače savo aikštelėje "BC Mureš" ekipa varžovus nugalėjo 91:81, tačiau antrąjį susitikimą namuose pralaimėjo 78:83. Trečiąsias rungtynes išvykoje lietuvių ekipai pavyko laimėti solidžia persvara - 90:63, tačiau ketvirtasis mačas buvo pralaimėtas 79:89, o penktasis susitikimas namuose - 79:85.

Vėl rezultatyviausiai svečių gretose žaidęs Vaidotas Pečiukas pelnė 23 taškus, sugriebė 1 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir prasižengė 3 kartus. Net 38 su puse minutės (38:29) aikštėje praleidęs lietuvis pataikė 3 tritaškius iš 9, 6 dvitaškius iš 7 bei 2 baudų metimus iš 5.

Gediminas Navickas į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 6 taškus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir prasižengė 3 kartus. Per 9 su puse minutės (9:26) jis pataikė 2 tritaškius iš 3, tačiau prametė dvitaškį ir abi baudas.

18 taškų pralaimėjusiems pelnė Branko Čuičius, 12 - Andrija Čiričius, 7 - Ousmane'as Barro.

Net 38 taškais prie lemiamos pergalės prisidėjo Alhajji Mohammedas, 13 - Vladimiras Tica, 12 - Virgilas Stanescu.

Tai buvo jau devintasis Ploješčio klubo čempiono titulas pas paskutinį dešimtmetį, o "BC Mureš" komandai tai buvo pirmoji finalo serija klubo istorijoje.