Sostinės ekipa rungtynes pradėjo tradiciniu penketu: Omaras Cookas, Martynas Gecevičius, Steponas Babrauskas, Stevanas Jelovacas ir Andreasas Glyniadakis.

Pirmuosius taškus pelnė ukrainiečiai, tačiau „Lietuvos rytas“ atsakė taikliais metimais.

Netrukus „Budivelnik“ surengė spurtą ir nutolo 9:17. Vilniaus klubui nesisekė pralaužti Kijevo komandos gynybos, o kelių minučių taškų badą nutraukė T.Lydekos dvitaškis

Kėlinio pabaigoje tritaškius smeigė G. Orelikas ir J. Palaciosas - skirtumas sumenko iki 6 taškų (20:26).

Antrasis ketvirtis prasidėjo taikliais D. Dulkio metimais - gynėjas pelnė 5 taškus (26:28). Sėkmingai žaidę vilniečiai persvėrė rezultatą (31:30), tačiau „Budivelnik“ nepasimetė ir susigrąžino pranašumą (43:47, 20 min).

Trečiame kėlinuke „Lietuvos rytui“ nesisekė pasivyti varžovų. J. Palaciosas pelnė dvitaškį ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų - 55:59 (30 min.).

Ekipos kapitonas S.Babrauskas inicijavo komandos spurtą ir ukrainiečių persvara ištirpo - 68:69. E. Bendžius drąsiai metė per atskubančio varžovo rankas ir „Lietuvos rytas“ priekyje - 71:69 (36 min.). Tačiau „Budivelnik“ gretose vėl įsisiautėjo puolimo lyderis D. Summersas - 73:77.

Susitikimo pabaigoje savo žodį tarė gynėjas M. Gecevičius, pelnęs dvitaškį ir taikliai realizavęs baudos metimus. Kijevo ekipos įžaidėjas smeigė tritaškį, o netrukus ekipos apsikeitė klaidomis. Likus žaisti 9 sekundes „Budivelnik“ suklydo dar sykį, o vilniečiai puikiai tuo pasinaudojo - O. Cookas atliko perdavimą S. Babrauskui, kuris paskutinę sekundę smeigė tritaškį ir nulėmė pirmąją ekipos pergalę V. Garasto taurės turnyre 86:85.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (100)