Iškovoję aštuntąją pergalę iš eilės LKL, BBL ir LKF taurės turnyruose uteniškiai dar labiau pagerino naują klubo rekordą nuo to laiko, kai komanda persikėlė į aukščiausius krepšinio divizionus.

Svečiai labai sėkmingai pradėjo rungtynes ir daugiausiai Pauliaus Morkeliūno tikslių metimų dėka netruko įgyti dviženklį pranašumą - 16:6. Visgi klaidos puolime bei nesusikalbėjimas gynyboje neleido „Juventus“ komandai dar labiau atitrūkti. Aikštės šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą - 19:19.

Nors šiame mače dažniau pirmavo Utenos komanda, likus žaisti dvi minutes iki trečiojo kėlinio pabaigos Modestas Kumpys dvitaškiu su pražanga sumažino „Palangos Triobet“ atsilikimą iki minimumo - 54:55.

Intrigos netrūko ir ketvirtajame kėlinyje. Sužaidus pusketvirtos minutės komandas vėl skyrė vos taškas (69:68), tačiau Dariaus Gvezdausko ir Pauliaus Morkeliūno dvitaškiai vėl leido kiek lengviau atsikvėpti gausiai į uostamiestį atvykusiems „Juventus“ gerbėjams - 73:68. Mačo pabaigoje ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį turintis Utenos klubas įrodė savo pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 91:76.

„Juventus“ komandoje debiutavęs nigerietis Ejike Ugboaja per 15 minučių pelnė 6 (dvitaškiai 3/7, tritaškiai 0/1, baudos 0/1) taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo varžovo pražangą bei 2 sykius pažeidė taisykles.

19 taškų nugalėtojams pelnė Paulius Morkeliūnas (11 atk. kam.), po 13 - Darrickas Leonardas (dvitaškiai 5/6) ir Darius Gvezdauskas (baudos 6/6), 9 - Gintautas Matulis, po 8 - Aidas Viskontas, Karolis Petrukonis ir Arvydas Čepulis, 7 - Nerijus Varnelis (7 atk. kam.), 6 - Ejike Ugboaja.

Aikštės šeimininkų gretose pasižymėjo Ryanas Olanderis (27 tšk. ir 9 atk. kam.), Mantas Mockevičius (15 tšk.), Modestas Kumpys (14 tšk.) bei Parrishas Brownas (10 tšk., 8 atk. kam., 6 rez. perd.).

Dar vieneriose penktadienį vykusiose rungtynėse kovojo turnyro lentelėje greta žengiančios ekipos. Principinėje dvikovoje Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai savo aikštėje rezultatu 72:67 įveikė Panevėžio „Lietkabelio“ komandą.

„Nevėžio“ komandoje naudingiausiais žaidęs Tony Bishopas pelnė 17 taškų, atkovojo 11 kamuolių.  Šarūnas Kulevičius surinko 12 taškų, Andrius Aleksandrovas - 11, Darius Šilinskis - 10.

Panevėžio klubui Mindaugas Kupšas pelnė 18 taškų, Vaidotas Volkus, Edgaras Ulanovas ir Kasparas Vecvagaras - po 11.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, laimėtų rungtynių procentas):