Svečiai beveik tris kėlinius buvo pirmaujančiųjų vaidmenyje, bet varžovų puolimo paskutinėje 10 minučių atkarpoje nesustabdę Trevizo komandos krepšininkai buvo priversti kapituliuoti.

Lemiamą rungtynių atkarpą lietuvio klubas pralaimėjo 15 taškų skirtumu (13:28).

O. Olisevičius per 28 minutes pelnė 7 taškus (0/2 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 9 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai pralaimėtojų gretose žaidė Terry Allenas pelnęs 17 taškų, Ky Bowmanas ir D'Angelo Harrisonas surinko po 15.

Neapolio ekipos gretose Markelis Brownas pelnė 31 tašką, Michalas Sokolowskis surinko 22, Tomislavas Zubčičius pridėjo 17 taškų.

Trevizo komanda su šešiomis pergalėmis Italijoje žengia 14-ta.

Tuo metu Ispanijoje spindėjo Mindaugas Sušinskas, kuris tapo vienu iš Žironos „Basquet“ (9/14) pergalės kalvių.

Lietuvio ekipa namuose 78:77 (13:26, 18:11, 27:18, 20:22) pranoko Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (6/17) krepšininkus.

Puolėjas iš Lietuvos per beveik 24 žaidimo minutes pelnė 16 taškų (2/3 dvit., 3/5 trit., 3/4 baud.). atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 15 naudingumo balų.

Tai buvo rezultatyviausios lietuvio rungtynės šį sezoną. Iki šiol krepšininko rezultatyvumo rekordas siekė 15 taškų prieš „Valencia“.

Marekas Blaževičius nebuvo registruotas šioms rungtynėms.

Rezultatyviau už M. Sušinską rungtyniavo tik Kenny Cherry su 20 taškų.

„Obradoiro CAB“ komandoje Artiomas Pustovyi pelnė 20 taškų, Rigoberto Mendoza surinko 19, Janis Strelnieks pridėjo 10.

devintąją pergalę Ispanijoje pasiekusi Žironos ekipa rikiuojasi 13-ta, o M. Blaževičiaus klubas su šešiais laimėjimais žengia 15-tas.