Pratęsimą tritaškiu išplėšė Alexas Abrinesas, o jame katalonai įrodė savo pranašumą.

M. Kuzminskas žaidė 15 minučių, per kurias pelnė 7 taškus (3/3 dvit., 0/3 trit., 1/1 baud.), atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo pražangą, bet kartą suklydo ir dusyk prasižengė.

„Barcelona“: Edwinas Jacksonas, DaShaunas Thomasas ir Marcelinho Huertas - po 19, Justinas Doellmanas 16, Alexas Abrinesas 14;

„Unicaja“: Ryanas Toolsonas 25 (3/6 dvit., 5/5 trit., 4/4 baud.), Calebas Greenas ir Stefanas Markovičius - po 17, Vladimiras Golubovičius 14, Carlosas Suarezas 10, Mindaugas Kuzminskas 7.

Vitos Kuktienės atstovaujama komanda tapo Ispanijos krepšinio lygos lydere

Tryliktą pergalę Ispanijos moterų krepšinio lygos (Liga Femenina) 14-o ture iškovojo bei keturiolikos komandų turnyro lydere tapo Vitos Kuktienės atstovaujamas Žironos „Spar Citylift“ klubas, namuose 75:53 (18:16, 22:13, 18:8, 17:16) sutriuškinęs į antrąją vietą nukritusias Salamankos „Perfumerias Avenida“ (12 pergalių ir 2 pralaimėjimai) krepšininkes.

Starto penkete žaidusi lietuvė nugalėtojoms pelnė 15 taškų, po krepšiais atkovojo 4 (2 - puolime) kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, trissyk suklydo bei dukart prasižengė. Per 31 žaidimo minutę V. Kuktienė pataikė 3 tritaškius iš 7, 2 dvitaškius iš 3 ir realizavo abu baudų metimus.

Noemi Jordana nugalėtojoms pelnė 12 taškų, Brittany Chambers ir Ifunanya Ibekwe - po 11, Vanessa Gidden - 10. Viešnių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Marta Casademont (14 tšk.) bei Marija Rezan (10 taškų).