M. Kuzminskas šiose rungtynėse ant parketo praleido 25 minutes, pelnė 5 taškus (2/9 dvit., 0/2 trit., 1/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo 2 varžovų metimus bei po tiek pat kartų išprovokavo varžovų pražangas ir prasižengė pats.

Kitas Malagos klubo lietuvis D. Sabonis per 4 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit.), atkovojo kamuolį, kartą suklydo ir sykį prasižengė.

„Real“ ekipą į pergalę vedė Sergio Llullas pelnęs 19 taškų, Sergio Rodriguezas įmetė 13, Jaycee Carollas ir Felipe Reyesas pridėjo po 11 taškų.

Šeimininkų gretose išsiskyrė Ryanas Toolsonas, kurio sąskaitoje 24 taškai, Earlas Calloway'us surinko 17 taškų.

Nepaisant šios nesėkmės „Unicaja“ išsaugojo ketvirtą turnyrinės lentelės poziciją ir ketvirtfinalyje susitiks su Las Palmo „Gran Canaria“ krepšininkais.

K. Lavrinovičiaus atstovaujama ekipa reguliarųjį sezoną baigė pralaimėjimu

Ketvirtą pralaimėjimą paskutiniame Ispanijos krepšinio lygos reguliaraus sezono ture patyrė Kšyštofo Lavrinovičiaus atstovaujama Valensijos „Valencia“ (30 pergalių / 4 pralaimėjimai) komanda. Velimiro Perasovičiaus auklėtiniai svečiuose 73:78 (21:23, 19:21, 12:14, 21:20) nusileido Badalonos „Joventut“ (16/18) ekipai ir nutraukė 13-os iš eilės nepralaimėtų rungtynių seriją.

K.Lavrinovičius aikštėje praleido 12 minučių, įmetė 4 taškus (1/2 dvit., 2/2 baudos), atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą perėmė kamuolį ir suklydo, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir 2 kartus prasižengė.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Albertas Mirallesas, Johnas Shurna ir Tariqas Kirksay'us surinkę po 13 taškų.

Svečiams Romainas Sato pelnė 14 taškų, Pablo Aguilaras ir Samas Van Rossomas pridėjo po 11 taškų.

Šis pralaimėjimas „Valencia“ ekipai nesutrukdė užimti antrosios pozcijos. Tai reiškia, jog ketvirtfinalyje K. Lavrinovčiaus atstovaujama ekipa susikaus su Sevilijos „Cajasol“ komanda.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.