S. Serapinas, kaip ir visose kitose šios serijos rungtynėse, registruotas nebuvo.

Finale „Azovmaš“ komanda susitiks su Michailo Anisimovo ir Dainiaus Šalengos atstovaujamu Kijevo „Budivelnik“ klubu, kuris pusfinalyje tokius pačiu rezultatu 4:0 nugalėjo Lvovo „Galičina“ krepšininkus.

„Azovmaš“: Miroslavas Raduljica (10 atk. kam.) – 30,Lynnas Greeras (16 rez. perd.) - 23, Tadija Dragičevičius (15 atk. kam.) - 16.

„Ferro-ZNTU“: Randy Culpepperis (9 rez. perd.) - 30, Cameronas Moore‘as (9 atk. kam.) ir R. T. Guinnas (11 atk. kam.) – po 21.

***

Latvijos krepšinio lygos mažajame finale rungtyniaujantis Rygos „Barons kvartals“ klubas, kuriame žaidžia Deividas Dulkys, išsiveržė į priekį. Pirmose serijos iki trijų pergalių rungtynėse rygiečiai išvykoje 59:52 (15:12, 13:11, 8:13, 23:16) įveikė Valmieros „Valmiera“ krepšininkus.

Gynėjas iš Lietuvos aištelėje praleido 22 minutes, per kurias surinko 7 taškus (2/3 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą, 3 kartus prasižengė bei kartą suklydo.

„Barons kvartals“: Maris Gulbis (15 atk. kam., 4 per. kam.) - 19, Tyleris Cainas - 10.

„Valmiera“: Janis Kaufmanis (10 atk. kam.) - 16, Pavelas Veselovas ir Kalvis Kruminis - po 6.

***

Turkijos krepšinio pirmenybėse pergalę iškovojo Mindaugo Lukauskio atstovaujamas Bursos „Tofaš“ (12/16) komanda, svečiuose rezultatu 79:70 (19:20, 21:19, 23:21, 16:10) nugalėjusi „Erdemir“ (11/18) krepšininkus.

Lietuvis per 25 minutes pelnė 9 taškus (3/5 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Tofaš“: Joshua Heytveltas (9 atk. kam.) - 26, Austinas Nicholsas - 16.

„Erdemir“: Seanas Marshallas - 22, Enginas Bayavas (19 atk. kam.) - 11.

Iki reguliariojo sezono pabaigos likus dviems turams „Tofaš“ turnyrinėje lentelėje užima devintą vietą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)