Atakų organizatorius iš Lietuvos ant parketo praleido 19 minučių. Krepšininkas pelnė 5 taškus (1/3 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po 2 sykius pažeidė taisykles bei suklydo.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Travisas Petersonas (18 taškų., 8 atk. kam.).

Svečiams 26 taškus surinko Marcusas Arnoldas (11 atk. kam.).

Estijos krepšinio lygoje (EKML) Talino „Kalev“ (1/2) klubas su Deivydu Nazarovu priešakyje 67:93 (21:10 15:20 16:27 15:36 ) nusileido praėjusio sezono vicečempionams Tartu miesto „University of Tartu“ (4-0) krepšininkams.

„Kalev“ sėkmingai pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio turėjo 11 taškų persvarą, tačiau antrojoje rungtynių pusėje „University of Tartu“ krepšininkai dominavo ir sutriuškino varžovus 26 taškais.

Lietuvis rungtyniavo 27 minutes ir, pelnęs 13 taškų (4/8 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/4 baudų), buvo rezultatyviausias savo komandoje. Jis taip pat atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovų metimą, 2 kartus suklydo, tiek pat kartų prasižengė ir išprovokavo 4 varžovų pražangas.

Su viena pergale ir dviem pralaimėjimais „Kalev“ užima šeštą vietą iš aštuonių, o „University of Tartu“ krepšininkai - pirmi.

„Kalev“: Deivydas Nazarovas 13, Mihkelas Kurgas ir Brandis Raley-Rossas po 12, Aleksėjus Fedorčukas (6 atk.) 10 taškų.

„University of Tartu“: Rainas Raadikas (8 atk., 4 rez.perd.) 21, Asko Paade (6 atk.) 19, Stenas-Timmu Sokk (5 rez.perd.) 13, Tanelis Kurbas 11 taškų.

Kijevo „Budivelnik“ su Rolandu Alijevu ir Michailu Anisimovu ir toliau nebeklumpa Ukrainos „Superleague“ čempionate. Šįkart „Budivelnik“ (4/0) 81:75 (21:24 11:13 20:14 29:24) įveikė Čerkasų „Monkeys“ (1/3).

Rezultatyvumu išsiskyrė Rolandas Alijevas, kuris „Budivelnik“ ekipoje buvo trečias pagal rezultatyvumą ir per 22 minutes pelnė 13 taškų (4/5 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/5 baudų), po krepšiais nusiėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, „užsidirbo“ bloką, du kartus prasižengė ir išprovokavo 3 varžovų pražangas. Jo sąskaitoje - 13 naudingumo balų.

Michailas Anisimovas pasirodė prasčiau ir per 24 minutes pelnė 4 taškus (2/8 dvitaškių, 0/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, du kartus suklydo, kartą pažeidė taisykles ir išprovokavo 3 varžovų pražangas bei surinko -2 naudingumo balų.

Su keturiomis pergalėmis „Budivelnik“ dalijasi 1-2 vietas su tiek pat pergalių iškovojusia Mariupolio „Azovmaš“ ekipa, o „Monkeys“ rikiuojasi aštunti.

„Budivelnik“: Jackas McClintonas 18, Andrėjus Agofonovas (8 atk., 21 n. b.) 15, Rolandas Alijevas 13...Michailas Anisimovas 4 taškai.

„Monkeys“: Vojdanas Stojanovskis (7 atk., 7 išpr. praž., 21 naud. bal.) 18, Oleksandras Nerušas (4 rez. perd.) 17, Ivars Timermanis 10 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.