Atidėtose rungtynėse „Azovmaš“ krepšininkai namuose 80:76 (17:19, 21:21, 22:22, 20:14) įveikė devintoje pozicijoje esančią Čerkasų „Čerkaski Mavpy“ (10/12) komandą, kuriai atstovauja Tomas Delininkaitis.

20 taškų nugalėtojams pelnė Lynnas Greeras, 15 - Aleksejus Pečerovas, po 10 - Miroslavas Raduljica, Manny'is Harris ir Igoris Zaicevas.

T. Delininkaitis į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 8 taškus, atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir dukart prasižengė. Per 29 minutes lietuvis pataikė 2 tritaškius iš 6, realizavo 2 baudų metimus iš 4, tačiau prametė visus 5 dvitaškius.

Rezultatyviausiai pralaimėjusių gretose žaidė Denisas Ikovlevas (18 tšk.), Charlesas Thomas (17 tšk.) ir Maksimas Ivšinas (12 tšk.).

Devintą nesėkmę devynioliktose rungtynėse patyrė septintoje vietoje esanti šalies čempionė Donecko „Doneck“ komanda su Dariumi Songaila, svečiuose 65:69 (12:25, 17:22, 13:14, 23:8) nusileidusi į aštuntą poziciją pakilusiam Nikolajevo MBK (11/11) klubui.

D. Songaila pelnė 16 taškų. Per 29 minutes jis pataikė 7 dvitaškius iš 16 bei realizavo abu baudų metimus. Be to puolėjas iš Lietuvos po krepšiais atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą ir suklydo net 6 kartus.

17 taškų pralaimėjusiems pelnė Doronas Perkinsas, 12 - D'oras Fischeris.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Anthony'is Shaviesas (18 tšk.), Joshas Mayo (13 tšk.) ir Martinas Kravčenka (9 taškai).

Superlygos lyderiu lieka Dainiaus Šalengos bei Michailo Anisimovo atstovaujamas Kijevo „Budivelnik“ (17/5) klubas.

Audriaus Prakuraičio treniruojama Dnieprozeržinsko „Dnipro-Azot“ (8/12) ekipa - dešimtoje pozicijoje, o Valdemaro Chomičiaus vadovaujamas Dniepropetrovsko „Dnipro“ (6/15) klubas lieka dvyliktas.