Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, tačiau šiauliečiai atsakė spurtu 13:3 ir iki kėlinio pabaigos išsiveržė į priekį (25:19). Antrajame ketvirtyje Shaquille’o Keitho dvitaškis su pražanga pakėlė šį pranašumą iki 13 taškų (40:27), tačiau žaidimas išsilygino dar iki ilgosios pertraukos (49:47).

Pailsėjus iniciatyvą jau perėmė Kėdainių klubas, po Roberto Keliačiaus baudos metimo atsiplėšęs 61:53. „Status quo“ atstatytas buvo paskutinėje trečiojo kėlinio atakoje, pasižymėjus Dachonui Burke’ui (67:67).

Lemiamoje atkarpoje geriau startavo „Šiauliai“, o Gedimino Petrausko minutės pertraukėlę iššaukė Pauliaus Danusevičiaus tritaškis (81:72). Iš šios duobės Kėdainiui klubui išlipti jau nepavyko.

Pirmąjį šių klubų susidūrimą Kėdainiuose šeimininkai laimėjo 89:84. Tiesa, komandos du kartus susidūrė ir Karaliaus Mindaugo taurėje (Citadele KMT), kurioje abu kartus stipresni buvo šiauliečiai (102:98 ir 89:74).

„Nevėžis-Optibet“ šiame „Betsafe-LKL“ sezone pralaimėjo visus aštuonis išvykos mačus ir pergales renka tik namie.

„Šiauliai“ šia pergale pavijo devintąją vietą lygoje užimančias Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (5/13), kėdainiškiai išlieka vienuolikti.

Žydrūno Urbono auklėtiniai lieka namuose, kuriuose kitą sekmadienį priims Vilniaus „Rytą“ (15/2), Kėdainiuose tą pačią dieną lankysis Klaipėdos „Neptūnas“ (8/10).

„Šiauliai“: Eimantas Stankevičius 23 (3/5 tritaškių, 8 atk. kam.), Bennettas Vanderis Plasas 13 (3/5 tritaškių), Paulius Danusevičius 11 (6 atk. kam., 3 blokai), L. J. Thorpe'as (5 rez. perd.) ir Dachonas Burke'as (3 per. kam.) po 9.

„Nevėžis-Optibet“: Ignas Vaitkus (8 atk. kam., 5 rez. perd., 5 klaidos, 4/5 tritaškių) ir Seanas McNeilas (4/7 tritaškių) po 20, Courtney Ramey 13 (4/8 tritaškių), Zane'as Watermanas 8 (8 atk. kam., 3/15 metimų).