Tai tik pirmasis vasarą naujai susibūrusios dzūkų ekipos pralaimėjimas pasirengimo cikle. Iki šiandien alytiškiai mėgavosi jau penkių pergalių serija.

Visą pirmąjį varžybų kėlinį Alytaus komandai pavyko lygiai kovoti su maskviečiais. Tiesa, antrajame ketvirtyje Rimo Kurtinačio auklėtiniai įjungė papildomą pavarą ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 16 taškų pranašumą – 47:31 „Chimki“ naudai.

Antroje rungtynių pusėje „Dzūkijai“ buvo trumpam pavykę gražinti intrigą – sėkmingai sužaidę trečiojo kėlinio pirmąją dalį jie sumažino atsilikimą iki 5 – 48:53. Tačiau aikštelės šeimininkams pasiekti kažką daugiau šiose rungtynėse taip ir nepavyko.

„Dzūkija“: Vilmantas Dilys 14, Osvaldas Mačernis 11, Giedrius Gustas 9, Adamas Lapeta, Aleksandras Klyuevas ir Rytis Juknevičius po 5 taškus.

„Chimki“: Paulas Davisas ir Tyleris Honeycuttas (13 atk. kam.) po 14, Jamesas Augustine ir Tyrese Rice po 12 taškų.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!