Vos tik buvo išmestas ginčo kamuolys, abiejų komandų žaidėjai demonstravo pergalių alkį, o tai atsispindėjo švieslentėje – po pirmo kėlinio buvo visiška lygybė (20:20). Visgi antrame kėlinyje svečiai iš Turkijos ėmė buksuoti puolime, o ritmą pajutę žalgiriečiai susikrovė solidžią persvarą – 49:37.

Po ilgosios pertraukos Lietuvos čempionai apsukų nemažino ir trečio kėlinio pabaigoje pirmavo net 20 taškų skirtumu (67:47). Atsarginius žaidėjus paskutiniame ketvirtyje išleidęs „Galatasaray“ treneris pamatė taip lauktą kovingumą – likus žaisti 5 min. komandas jau skyrė tik 8 taškai (75:67). Tačiau stebuklo turkai nesukūrė ir „Žalgiris“ pelnytai laimėjo – 87:75.

Trečiadienio vakarą Kauno ekipai jau padėti galėjo Robertas Javtokas, kuris dėl nugaros spazmų privalėjo praleisti išvyką į Barseloną. Tiesa, 36-erių metų veterano paslaugų Š. Jasikevičiui neprireikė.

Kauno „Žalgirs“ (2/5) – Stambulo „Galatasaray“ (1/6) – 87:75 (20:20, 29:17, 20:14, 18:24)

„Žalgiris“: Brockas Motumas 24, Leo Westermannas 16 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Kevinas Pangosas (8 rez. perd.), Artūras Milaknis ir Paulius Jankūnas po 9 taškus.

„Galatasaray“: Sinanas Guleras 15 (1/6 trit.), Blake'as Schilbas 12, Emiras Preldzičius (11 min.) ir Justinas Dentmonas (1/5 trit.) po 11 taškų.

Š. Jasikevičiaus auklėtiniai Eurolygoje pralaimėjo pastarąsias ketverias rungtynes, o „Galatasaray“ vyrukai į Lietuvą atvyko po pirmosios sezono pergalės, kurią iškovojo prieš Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkus (89:87). Tuo metu „Žalgiris“ šiemet yra nugalėjęs tik Vitorijos „Baskonia“ ekipą (78:73).

Tai buvo penktoji šių komandų tarpusavio akistata Eurolygos istorijoje, tačiau pergalių balansas vis dar išlieka „Galatasaray“ ekipos naudai – 3:2.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (120)