Lietuvė pelnė 9 taškus, sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei po kartą suklydo ir prasižengė. Per 13 su puse minutės (13:35) G. Petronytė pataikė 1 tritaškį iš 2, 1 dvitaškį iš 3 bei realizavo 4 baudų metimus iš 6.

Keturiolikos komandų turnyre pirmauja visas aštuonias pergales iškovojęs Stambulo „Galatasaray Odea Bank“ klubas.

Šeštąją nesėkmę patyrė dešimtoje pozicijoje esanti Izmiro „Konak“ (2/6) ekipa be Marinos Solopovos, savo aikštelėje 46:75 (15:18, 7:25, 12:17, 12:15) pralaimėjusi trečią vietą užimančioms Stambulo „Fenerbahce“ (6/2) krepšininkėms.

Marina Solopova buvo registruota susitikimui, tačiau aikštėje nepasirodė.

Aštuntą nesėkmę iš eilės patyrė pirmenybių autsaiderė Ankaros „TED Kolejliler“ komanda, kurioje žaidžia Kamilė Nacickaitė, namuose 62:73 (14:18, 17:27, 13:15, 18:13) nusileidusi į vienuoliktą vietą pakilusiam Mersino „Tarsus“ (2/6) klubui.

Lietuvė šeimininkėms pelnė 20 taškų, po krepšiais atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir po 4 sykius suklydo bei prasižengė. Per 38 su puse minutės (38:30) K. Nacickaitė įmetė 2 tritaškius iš 5, 5 dvitaškius iš 12 ir 4 baudų metimus iš 6.