Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 16 ir 15 taškų surinkę Nemanja Bjelica (4/4 trit., 8 atk. kam.) ir Oguzas Savašas (7/8 dvit., 8 atk. kam.). 11 taškų pridėjo Emiras Preldzičius (3/3 trit.), 10 – Bojanas Bogdanovičius.

L. Kleiza per 19 minučių įmetė 3 taškus (1/2 dvit., 0/3 trit., 1/1 baudos), dusyk suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Svečiams Jerome'as Randle'as (7/12 dvit., 1/2 trit.) pelnė 21, kirkas Penney (1/4 dvit., 2/7 trit.), jackas Cooley ir Andrija Stipanovičius – po 8 taškus.

O. Galdikas svariai prisidėjo prie savo ekipos pergalės

Dėl patekimo į Lenkijos pirmenybių atkrintamąsias varžybas silnesniųjų komandų turnyre kovojantis Gdynės „Asseco Prokom“ (17/13) klubas išvykoje 77:70 (22:12, 13:18, 10:17, 18:16, 14:7) po pratęsimo palaužė absoliučius čempionato autsaiderius Kolobžego „Kotwica“ (4/26) krepšininkus.

Ant atsarginių žaidėjų suolelio rungtynes pradėjęs O. Galdikas per 23 minutes įmetė 8 taškus (4/5 dvit., 0/1 baudos), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, blokavo 3 metimus, išprovokavo pražangą, po 2 kartus suklydo ir pažeidė taisykles.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 22 ir 21 tašką surinkę Fiodoras Dmitrijevas (8 atk. kam., 7 išpr. praž.) ir P.J.Waltonas (8/13 dvit., 8 atk. kam., 4 per. kam., 8 išpr. praž.).

Aikštės šeimininkams Rafalis Bigusas (7 atk. kam., 2 b.) pelnė 21 tašką.

Antroji A. Mažučio komandos nesėkmė Latvijos krepšinio čempionato ketvirtfinalyje

Šeštadienį trečiosiose Latvijos vyrų krepšinio čempionato ketvirtfinalio rungtynėse penktąją vietą reguliariajame sezone užėmęs Liepojos „Triobet“ klubas su Andriumi Mažučiu svečiuose 62:80 (22:16, 17:21, 10:19, 13:24) pralaimėjo ketvirtojoje pozicijoje likusiems Jėkabpilio „BK Jėkabpils“ krepšininkams, kurie persvėrė serijos iki trijų pergalių rezultatą savo naudai 2-1.

Starto penkete susitikimą pradėjusio lietuvio sąskaitoje – 4 taškai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 2 klaidos ir pražanga. Per 28 su puse minutės (28:42) A.Mažutis prametė visus 5 tritaškius, pataikė vos 1 dvitaškį iš 7 bei realizavo abu baudų metimus.

Lauris Blausas Svečiams pelnė 15 taškų, Artis Atė – 12, Tomas Leiteris – 9.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Troy'us Barniesas (26 tšk.), Rinaldas Sirsninis (19 tšk.) ir Oskaras Virsis (10 taškų).

Pirmą susitikimą svečiuose Liepojos ekipa laimėjo 65:57 (14:13, 13:20, 16:12, 22:12), o antrą savo aikštėje pralaimėjo 79:80 (15:20, 23:19, 22:16, 19:25).

Ketvirtąsias serijos rungtynes Liepojoje komandos žais pirmadienį.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.